Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

Bilgisayarla Yazı Yazmak

Bilgisayardan faydalanmanın farklı yollarından birisi, onu yazı yazmak için kullanmaktır.

Bilgisayarla Yazı Yazmak
Eğer bir metin yazmak zorundaysanız, bilgisayardan yardım alabilirsiniz. Herhangi bir yazılı belgeyi oluşturmaya ve üzerinde çalışmaya yarayan programa "kelime işlemci" adı verilir. Birçok değişik kelime işlemci tipi vardır ve bunların her biri, bilgisayar dünyasında önemli gelişmeler yaşanmasına yol açmıştır.

Kelime işlemciler ile bir metini zahmetsizce yazabilir, grafikler oluşturabilir, hatta gazete, dergi ve kitapların sayfa düzenlemelerini yapabilirsiniz. Aynı şekilde belgelerinizi tablolarla, resimlerle, şekillerle, çerçevelerle ve benzer öğelerle zenginleştirme şansına da sahipsiniz.
DEVAMI:Bir Kelime İşlemcisinin Sunumu
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • divane aşık gibi da dolanirum yollarda sen yağmur ben bulut maçkada buluşalım ben isyan kar sıraç töbe sevgilerimle

  Ziyaretçi
  15 Mar 2014 12:28

 • sen çok seviyorum

  Ziyaretçi
  12 Mar 2014 16:02

 • Anne, beni neden dinlemiyorsun? Benim çizgi kahramanlarım, kırılan oyuncağım, kaybolan kalemim neden seni ilgilendirmiyor? Beni de senin şefin arkadaşının aldığı çanta ilgilendirmiyor...Onları dinlemek istemiyorum. Senin beni dinlemeni, onların benim için ne kadar önemli olduğunu anlamını istiyorum. Sadece büyüklere ait şeyler mi önemlidir?

  Ziyaretçi
  17 Şub 2014 10:31

 • ÇOK GÜZEL BAŞARILAR

  Ziyaretçi
  15 Şub 2014 15:21

 • ben boyo ve suslu 1 sozle butun kostebekgileri cooooookkkkkkkkkkk seviyorum ozelliklede golgeyi cokkkkkkkkrkkkk seviyorum onun rolunu cooookkkk begeniyorum harika benimde keske oyle arkadaslarim olsaydi yani ben buna harika derim en buyuk de golgeye sellllllllllamla

  Ziyaretçi
  25 Şub 2014 19:24

Siz de yorumunuzu yazın

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar