Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

Resimleri Bilgisayara Aktarmak

Dijital Fotoğraf Makinesi

Resimleri Bilgisayara Aktarmak
DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Tarayıcı veya CD'lerin dışında, bilgisayarınıza resim aktarmanın en kolay yollarından birisi de dijital fotoğraf makinesi kullanmaktır. Dijital fotoğraf makinelerinden önce, normal bir makine ile fotoğraf çekip filmi fotoğraf stüdyosuna götürmek ve tab ettirmek zorunda kalıyorduk. Ama artık bu süreç çok gerilerde kaldı. Yapmanız gereken, dijital bir fotoğraf makinesi ile çekim yapmak ve çekilen fotoğrafları evinizdeki yazıcı ile basmak.

Dijital fotoğraf makineleri genellikle yanlarında gelen özel bir kablo ile kolayca bilgisayara bağlanabilirler. Çekim sırasında çok güzel gibi görünen bir fotoğraf aslında kötü mü çıkmış? Hiç sorun değil... Resmi bir grafik programı yardımıyla düzeltebilir veya tamamen silebilirsiniz. Çünkü işin ucunda filmin bitmesi gibi bir sorun söz konusu olmayacaktır.

Windows XP, bilgisayara bağladığınız herhangi bir dijital fotoğraf makinesini hemen tanır ve işleme hazır hale getirir. Makine belleği üzerinde kayıtlı olan resimleri bilgisayara aktarmak, CD'den ya da disketten resim aktarmak ile aynı süreci gerektirir. Yani karmaşık işlemlerle boğuşmak zorunda değilsiniz.
DEVAMI:Uygun Yazılımlar
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • samsung gt-s5620 tel.dan bilgisayarıma resimlerimi nası aktarabilirim.yada bilgisayardan müzik-resim tel.a yardımcı olurmusunuz.eksiğim nedir pcde

  Ziyaretçi
  19 Kas 2014 12:58

 • tabletten bilgisayara nasıl foto atılır

  Ziyaretçi
  10 Kas 2014 16:36

 • tabletteki resmi leptoba aktarı yazıcıdan nasıl çıkar

  Ziyaretçi
  21 Eki 2014 20:28

 • cd ki resmlri bilgisayara nasl atrm yardmcı olrmsnz

  Ziyaretçi
  06 Eki 2014 18:47

 • telefondaki resimleri bilgisayara nasıl atabilirim :(

  Ziyaretçi
  05 Eki 2014 20:21

Siz de yorumunuzu yazın

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar