Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

Word Sayfalarını Numaralandırmak

Her sayfaya numara vererek Word dökümanlarınıza profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

WORD SAYFALARINI NUMARALANDIRMAK
Eğer hazırladığınız belge çok sayıda sayfadan oluşuyorsa, bu sayfaları numaralandırmak işinizi kolaylaştırabilir. "Üstbilgi ve Altbilgi" seçeneği ise, sayfalara farklı bilgiler eklemenizi sağlar.

Uzun bir Word belgesi hazırladınız ve sayfaları numaralandırmak istiyorsanız... Bunun için her sayfaya tek tek rakam girmeniz gerek yok. "Ekle" menüsünde göreceğiniz "Sayfa Numaralan" seçeneği, sadece birkaç tıklama ile amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Sayfaların alt ya da üst bölümlerine tarih / saat gibi bilgiler eklemek isteyenler ise, "Üstbilgi ve Altbilgi" seçeneğinden yardım alabilirler.
DEVAMI:Word'de Sayfalara Numara Vermek
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • arkadaşlar acil yardım :S ilk 16 sayfama roma rakamı yapmam lazım 17.ci sayfam 1 den başlamalı ama programım otomatik atıyor ve değiştirme yaparsam hepsine aynı sayfa nosunu uyguluyor.. :S

  Ziyaretçi
  02 Haz 2013 21:39

 • Hangi sayfadan itibaren numara verecekseniz oraya Kesme atın. Sonraki Sayfaya seçeneğini tıklayın. Bundan sonrası istediğiniz gibi olur, ancak sayfa numaraları ayarlarını tıklayıp kaçtan başlatacaksanız onu girin. Önceki bölüme numara attıysa onları da silin.

  Ziyaretçi
  30 Mar 2013 09:31

 • Elinize sağlık

  Said63
  03 Mar 2013 15:45

 • Sayfalara numara veriyorum ama sırayla gitmiyor 2'den 18' e atlıyor bazı sayfalara numara vermiyor bile yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

  Ziyaretçi
  24 Kas 2011 12:57

 • sayfa numaraları hep sağda yada solda değilde kitaplardaki gibi nasıldış köşelerde nasıl yapabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

  Ziyaretçi
  05 Nis 2010 09:57

Siz de yorumunuzu yazın

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar