Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

Word Sayfalarını Numaralandırmak

Her sayfaya numara vererek Word dökümanlarınıza profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

WORD SAYFALARINI NUMARALANDIRMAK
Eğer hazırladığınız belge çok sayıda sayfadan oluşuyorsa, bu sayfaları numaralandırmak işinizi kolaylaştırabilir. "Üstbilgi ve Altbilgi" seçeneği ise, sayfalara farklı bilgiler eklemenizi sağlar.

Uzun bir Word belgesi hazırladınız ve sayfaları numaralandırmak istiyorsanız... Bunun için her sayfaya tek tek rakam girmeniz gerek yok. "Ekle" menüsünde göreceğiniz "Sayfa Numaralan" seçeneği, sadece birkaç tıklama ile amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Sayfaların alt ya da üst bölümlerine tarih / saat gibi bilgiler eklemek isteyenler ise, "Üstbilgi ve Altbilgi" seçeneğinden yardım alabilirler.
DEVAMI:Word'de Sayfalara Numara Vermek
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • sayfa numarası eklerken 1 tanesini değiştirmek istediğimde diğerleride değişiyor hepsi aynı numara oluyor bir türlü isteğim sırayı oluşturamıyorum.

  Ziyaretçi
  01 Eki 2014 23:02

 • ben her sayfaya bir sonra ki günün tarihini atmak istiyorum nasıl yapabilirim. örnek; ilk sayfada 15.06.2014 ikinci sayfa 16.06.14 üç 17.06.2014 .....

  Ziyaretçi
  15 Haz 2014 15:42

 • kesme atma nerden oluyo bi de sonraki sayfa hangi kısıımda

  Ziyaretçi
  06 May 2014 01:04

 • arkadaşlar acil yardım :S ilk 16 sayfama roma rakamı yapmam lazım 17.ci sayfam 1 den başlamalı ama programım otomatik atıyor ve değiştirme yaparsam hepsine aynı sayfa nosunu uyguluyor.. :S

  Ziyaretçi
  02 Haz 2013 21:39

 • Hangi sayfadan itibaren numara verecekseniz oraya Kesme atın. Sonraki Sayfaya seçeneğini tıklayın. Bundan sonrası istediğiniz gibi olur, ancak sayfa numaraları ayarlarını tıklayıp kaçtan başlatacaksanız onu girin. Önceki bölüme numara attıysa onları da silin.

  Ziyaretçi
  30 Mar 2013 09:31

Siz de yorumunuzu yazın
Dijital Hayat İpuçları

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar