Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

WordPad ile Mektup Yazmak

WordPad ile ilk mektubunuzu yazmaya hazır mısınız?

WordPad ile Mektup Yazmak
WordPad'in sadece basit bir program olduğunu düşünmeyin. WordPad, aynı zamanda mektup yazmak gibi önemli ihtiyaçlarınıza da rahatlıkla cevap verebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilir.

Bilgisayar, öncelikle metinlerin taslaklarını hazırlamaya yarar ve bunun için ihtiyacınız olan en İyi araçları hizmetinize sunar. Piyasada pek çok kelime işlemci alternatifi bulunabilse de, Microsoft Word'ün sadeleştirilmiş bir sürümü olan WordPad başlangıç İçin en İyi seçim olacaktır. Bu program gelişmiş kelime işlemciler kadar ayrıntılı özelliklere sahip değildir. Ancak konu bazı temel belgeleri oluşturmak ve basmak olduğunda, WordPad ile yapamayacağınız hemen hiçbir işlem yok.

PROGRAMIN ÇALIŞTIRILMASI

WordPad "Başlat" menüsü kullanılarak açılabilir. İlk olarak görev çubuğundaki "Başlat" düğmesine tıklayın ve menüyü açın. Daha sonra "Tüm Programlar" satırını seçin ve ardından "Donatılar"ı açın. Son olarak "WordPad" seçeneğini tıklayın ve program karşınıza gelsin.
DEVAMI:Yazı Yazmak
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ben yapamadım

  Ziyaretçi
  25 Şub 2014 22:11

 • denitim ve arastırma calıs maları sonuc verdi,izmit körfesi.nde deniz altın hayat yeniden basladı bir kacyılönce arastırmalarda deniz canlı larının neredeyse tükenme noktasına geldını ifade edilirken bu gÜn burada 30 ayakın balık türü 70 e yakın yakın canlını9n byasadıgı belırlendı. körfez,artık denizatı,ka r ides,ıstakoz,lapin balıgı ve deniz yıldızlarına ev sayıplıgı yapı yaor degişim,7 yılgetirilen deniz uçagının,

  Ziyaretçi
  08 Kas 2013 10:58

 • ya site güzel de yönlendirirken ^Başlat^Ayarlar^Ağ Bağlantıları^Yerel...vs bunları koyu siyah yazsanız daha güzel öğreniriz.çünkü bnm telefonumda yardım'a tıkladığımda en ince ayrıntısına anlatıyo ve koyu renkli(nokia firması)ve bu sayede bn telefonu şu anda çok güzel kullanıyorum ve en ince ayrıntısına kadar biliyorum hangi dilde olursa olsun(simgelerin de yararı oluyo).(i advise)

  Ziyaretçi
  27 May 2013 15:32

 • ben çok seviyoruma....................................bençen sisden kulanın

  Ziyaretçi
  08 Oca 2013 18:30

 • ben hemen yazmak iistiyorum sayfa çıkmuyorki

  Ziyaretçi
  24 Nis 2012 23:01

Siz de yorumunuzu yazın

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar