HakanCOLAK

http://hkncolak.blogspot.com.tr/

Tabletlerinizde Whatsapp 'ı Kullanabilirsiniz.

GSM desteği olmayan, Sim kart girişi bulunmayan kısaca arama yapmayan tabletiniz de whatsapp 'ı kullanabilirsiniz.

Herkese merhaba. Bu yazımda Gsm desteği olmayan bir başka değişle sim kart girişi bulunmayan, telefon aramalarını gerçekleştiremediğimiz tablet bilgisayarlarda Whatsapp kullanılabilir mi ? Nasıl kullanılır ? Nasıl yüklenir ? bunu anlatmak istiyorum.

İnternette Google 'ı açıp tablet ve whatsapp yazdığınızda herkesin gsm desteklemeyen tabletlerden whatsapp 'a girilmiyor mu ? Nasıl ayarlarız ? Tabletim de whatsapp var ama kullanamıyorum ? Tablette whatsapp rehberini nasıl oluşturacağız ? benzeri bir sürü cevaplanmayan sorusunu bulabilirsiniz. Özellikle forumlarda bu konu artık neredeyse sıradan bir konu haline gelmiş. Ortalık cevabını alamayan kullanıcılarla dolu. Arkadaşlar benim de geçen gün elime Hi Level 'in HLV-T704 modeli olan tableti geçti. Açınca whatsapp 'ın içinde kurulu olduğunu görüyorsunuz. Fakat giriş yaptığınız da kendi numaranızı tanımladıkdan sonra "Rehberinizde kimse yok" benzeri bir uyarı görüyorsunuz. Numara ekleme yapacak yer yok. Sadece whatsapp 'ı Google+ Facebook Twitter Gmail gibi hesaplarınız varsa orada ki arkadaşlarınıza önerme seçeneğiniz var. Yani kullanamadığınız whatsapp 'ı arkadaşlarınıza öneriyorsunuz :) Komik.

Ama bu sorunun bir çözümü var. Bahsettiğiö HLV-T704 modelli tabletim de gsm desteği veya sim kart girişi yok. Herhangi bir aparatta kullanmıyorum. Ama whatsapp 'ı kullanıyorum.

Dilerseniz nasıl yapacağımıza geçelim => http://hkncolak.blogspot.com/201 ... an-tabletlerde.html

TAKİP EDİN: HAKANCOLAK

KATEGORİLER

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-TVTüm Videolar