1000 TL bütçeye akıllı telefon önerileriniz ?

Barış24
29-12-2016, 21:13   |  #1  
Barış24 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese Merhaba ;

Ben uzun yıllar nokia'nın klasik telefonlarından kullandım, şu anda nokia 1280 kullanıyorum, bu benim ilk akıllı telefonum olacak, bilgim çok az, arkadaşlarda gördüğüm kadar, herkesin elinde samsung asus ve iphone görüyorum, en çok bunlar alınıyor sanırım :)

Iphone bir ara çok heveslendim ama bütçeyi 1000 tl de bırakmak zorunda kaldım. Ayrıca android istiyorum ve müzik yükleyeceğim.

Ekranı en büyüğünden olsun elimi doldursun kocaman olsun istiyorum :D Telefonu sık değiştiren biri değilim, ama akıllı telefon olacağı için en azından 5-6 sene sorun çıkarmasın isterim.

İnternetini sık kullanacağım, oyun oynarken mesela asfalt, hemen pes etmesin istiyorum saatlarce oynayacak değilim ama donmaları filan en az olsun :) 

İlgili arkadaşlara teşekkürler. Konu adabımda hatam varsa affola. :)

RomanMaximof
21-01-2017, 14:35   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

Sana sony Xperia z1 öneririm. İşlemcisi güçlüdür, istediğin oyunları rahat rahat kaldırır( bendede var ve kaldırıyor). Vatan Bilgisayar da fiyatı 999 tl. Özelliklerine burda detaylı olarak var.

https://www.sonymobile.com/tr/pr ... -z1/specifications/

Yardımcı olduysam ne mutlu banaGülüş

alp_ahmet
12-04-2017, 12:40   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

asus zenfon max olabilir 5.5inc ekranı 5000mha bataryası ile ihtiyaçlarını karşılar 999tl falan o civarlarda