CHIP Forum
Haber
İnceleme
Makale
CHIP TV
Galeri
Kategoriler
Forum
Canlı Yayın
Konu Seçenekleri

C# Eğitim Videoları

Yeni Üye
UID
49250

Kişisel Sayfası
Engelle

01 Tem 2007 15:34     #1
Merhaba arkadaşlar. Kendi çekimim olan C# eğitim videolarını sizlere sunmak istedim.
Sitede Sadece C# değil, vb.net, asp.net, Coreldraw, photoshop, delphi, flash, dreamweaver,c++ gibi bir çok kategoride videolar mevcuttur. Normal üye olup videoları izleyebilirsiniz.

Bu işlere yeni başlayacak ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için çok güzel bir kaynak olduğuna inanıyorum.

http://www.kariyervideo.com

İyi Seyirler

Son düzenleme: ademaktepe ~ 01 Tem 2007 15:36

Bildir
Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Üye
UID
46864

Kişisel Sayfası
Engelle

03 Tem 2007 18:08     #2
arkadaşım gerçekten de çok güzel kaynaklar var bu adreste
teşekkür ederiz :)
Beğendim

Bildir Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Üye
UID
45852

Kişisel Sayfası
Engelle

08 Tem 2007 19:22     #3
emehinize salık bızler için çok önemli ve gerekli bir uygulama yapmişsınız umarım bu sıte diher siteler gibi uçmaz da diher siteler gibi kalıcı olur tesekkurler emehi geçen herkese

Üye
UID
18634

Kişisel Sayfası
Engelle

08 Tem 2007 20:04     #4
@ademaktepe

Merhaba, böyle iyi niyetli işlere imza attığınızdan dolayı teşekkür etmek istiyorum.

Birşey(ler) sormak istiyorum:

-Niçin sadece IE desteği var ?

-Başlığı niçin C# videoları diye açtınız ? C# ile ilgili taş gibi rakipleriniz var, bunlara karşı daha iyi bir oluşum olduğunu düşündüğünüzden mi bu başlıkla duyuru yapıyorsunuz ?

-Siteyi kullanmak kredili bir sisteme dayattırılmış.Artı Gold üyelik vesaire de var.Bana bu siteyi oluştururken, hissettiklerinizi ve amaçlarınızı, kısacası duygularınızı yazabilir misiniz ? (Merak ettiğim birkaç nokta var da...Bunu direkt sizden duymak istiyorum )

Hoşçakalın.İyi günler, iyi çalışmalar...

Son düzenleme: Caner Güral ~ 08 Tem 2007 20:07

Yeni Üye
UID
49250

Kişisel Sayfası
Engelle

08 Tem 2007 21:07     #5
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

- Yazdığımız bazı scriptler IE de çalışıyor sadece ve tasarlarken IE ye göre tasarladım. Gerçi biraz tasarımda değişiklik yapıp diğer browserlar içinde uyarlardım fakat okuldan ve işlerden zaman kısıtlaması oluyordu.

- Hayır rakiplerimizden dolayı değil, herhangi bir nedenden dolayıda C# değil, bu kategorinin içindeydim ve buraya yazayım dedim. Vb veya Asp içinede olabilirdi. Belirli bir nedeni yok.

- Kredili sistem ve gold üyelik para kazanmak için yapılmış bir uygulama değil. Zaten para kazanmak isteseydik bu kadar bilgiye 2 paket sigara parası ( 10 ytl ) istemezdik. Buradaki amaç kredili sistem ile sitenin metaryellerini çoğaltmak. Kredisi biten siteye bilgi ekleyip kaynaklarını çoğaltmak. Bilgisi olmayanlardan ise sunucu vs gibi masraflarımıza destek amacıyla 10 ytl alıp sınırsız kaynak alma yetkisi vermek.

Üye
UID
18634

Kişisel Sayfası
Engelle

08 Tem 2007 21:18     #6
Fedakârlığınız, niyetiniz ve idareciliğiniz ile ilgili cevapları aldım, teşekkür ederim.

Hepinize iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

Üye
UID
48855

Kişisel Sayfası
Engelle

09 Tem 2007 18:03     #7
toonami
emehinize salık bızler için çok önemli ve gerekli bir uygulama yapmişsınız umarım bu sıte diher siteler gibi uçmaz da diher siteler gibi kalıcı olur tesekkurler emehi geçen herkese
Merak etme burası sıradan bir site değilBeğendim

Üye
UID
45852

Kişisel Sayfası
Engelle

15 Tem 2007 15:06     #8
Merak etme burası sıradan bir site değil (çalışmalarım için gercekten güzel bir kaynak ellerınıze salık

Yeni Üye
UID
49250

Kişisel Sayfası
Engelle

17 Kas 2007 03:21     #9
Tüm yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Sitemizin sistemini ve tasarımını değiştirdik.
Tekrar bir göz atmanızda fayda var.
Gold üyelik ve kredili sistem kalkmıştır...

İyi seyirler...

Yeni Üye
UID
59789

Kişisel Sayfası
Engelle

05 Ara 2007 15:48     #10
teşekkür etmek istedim ben elektrik ve elektronik mühendisliği öğrencisiyim c dili bize çok lazım oluyo bu kaynağı bize sunduğunuz için tekrar teşekkürler