Adobe Reader 9 Türkçe hazır. İndirin…

CHIP Online
28-09-2008, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Adobe, popüler PDF okuyucusunun Türkçe sürümünü nihayet yayınladı. İndirmek için tıklayın...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Adob ... .-indirin_8902.html

Temmuz ayında indirilmeye sunulan Adobe Reader 9'la birlikte önceki sürümlere göre bazı önemli iyileştirmeler yapılmış, Adobe Reader'a Flash içeriği entegre edilmiş PDF dokümanlarını da okuma yeteneği kazandırılmıştı. Bunun yanında Adobe Acrobat ile hazırlanmış PDF Portfolios'un da görüntülenebilmesiyle PDF dosyasının içine tablo, resim ve video gibi çeşitli multimedya içerikler kolaylıkla eklenebiliyor.

256-Bit PDF şifrelemesini de destekleyen yeni sürüm Adobe Reader, önceki sürüme göre kullanıcılara artık daha fazla güvenlik vaat ediyor.

Ve işte o Adobe Reader 9 nihayet Türkçe sürümü ile de karşımıza çıktı. Adobe Reader 9'un Türkçe sürümünü indirmek için buraya tıklayın ve ilgili menülerden işletim sisteminizi ve Türkçe seçeneğini seçin. İkinci adımda Adobe Reader 9 Latest version seçeneğinin işaretli olup olmadığını kontrol edin ve yazılımı indirin...

Tüm konu: Adobe Reader 9 Türkçe hazır. İndirin…

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Adobe Reader mı, diğer alternatifler mi?

deadly_saw000
28-09-2008, 13:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
487 mesaj

pc'yi çok kasan programlardanmış duyduğum kadarıyla.onun gibi başka pdf programlarıda var ama alışmışız işte illa ki Adobe Reader!!!KahkahaKahkahaKahkaha

soulmy
28-09-2008, 15:24   |  #3  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

İngilizce versiyonunu kullanıyorum. Bu kez hız problemini aşmışlar.
Sadece 1-2 sn sürüyor açılması

_OnuR_
28-09-2008, 17:31   |  #4  
_OnuR_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
890 mesaj

Kasmıcağını bilsem hemen yüklerdim ama...

Fattur
03-10-2008, 21:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

alternatiflerde güzel ama adobe gibisi yok