AMD İŞLEMCININ FAYDALARI VE ZARARLARI

HPQ-User
07-03-2008, 10:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

PC CANAVARI sormuş:
AMD İŞLEMCİ NIN TENI TURION MODELİ 2 ADET MANTIKSAL İŞLEMCİSİ OLAN İŞLEMCİLERİ İNTEL İŞLEMCİLERE FARK ATIYORLARMIŞ BU DOĞRUMU?OYUN VE PERFORMANS BAKIMINDAN BAZI ARKADAŞLAR PARANIZI BOŞA HARCAMAYIN DİYORLAR (BÜTÇEM 1800 YTL İDİ EN SON LG KARAR KILMIŞTIM SİZLERDE BÜTÇEMİ, SORUP LAPTOP ÖNERİSİNDE BULANACAKTINIZ)FAKAT ARAŞTIRDIM AMD İŞLEMCİLER BATARYAYAYI ÇABUK BİTİRİYORMUŞ BU DOĞRU MU?İNTERNET BAĞLANTISI İYİ BİR LAPTOP İSTIYORUM EKRAN KARTINA ÖNEM VERİYORUM(LAPTOP ÖNERİLERİNİZ İÇİN)ŞİMDİDEN İLGİNİZE VE BENI AYDINLATTIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER(DOLAR BUGÜN 1.25 İ GÖRDÜ DUYURULUR )

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
AMD İŞLEMCİ NIN TENI TURION MODELİ 2 ADET MANTIKSAL İŞLEMCİSİ OLAN İŞLEMCİLERİ İNTEL İŞLEMCİLERE FARK ATIYORLARMIŞ BU DOĞRUMU?OYUN VE PERFORMANS BAKIMINDAN BAZI ARKADAŞLAR PARANIZI BOŞA HARCAMAYIN DİYORLAR (BÜTÇEM 1800 YTL İDİ EN SON LG KARAR KILMIŞTIM SİZLERDE BÜTÇEMİ, SORUP LAPTOP ÖNERİSİNDE BULANACAKTINIZ)FAKAT ARAŞTIRDIM AMD İŞLEMCİLER BATARYAYAYI ÇABUK BİTİRİYORMUŞ BU DOĞRU MU?

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)

1ol3irol
07-03-2008, 20:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,714 mesaj

amd-intel karşılaştırmasına girdik mi çıkamayız onun için sadece şunu söyleyebilirim: amd işlemcilerinin bataryayı çabuk bitirdiği diye birşey söz konusu değil... bu arada dizüstü önerilerini de yaptık.. umarım kafanızı karıştırmayacak, hoşunuza gidecek bir model vardır içinde..

Son Düzenleme: 1ol3irol ~ 07 Mart 2008 20:57