Apple İOS Mu Yoksa Androidmi

ImLost68
03-01-2017, 17:57   |  #1  
ImLost68 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Apple (İOS)
Apple cep telefonu ve tabletlerde dışarıdan uygululama yükleme veya cihazın sistem bölümüne root izni veya farklı başka bir izinle geçiş yapamazsınız. Ve bu geçişi yapamadığınız için uygulamayı kökten silme veya yeni işletim sistemi yükleme gibi bir olanağınızda Appel yani İOS cihazlarda bulunmamaktadır.

Android
Android benim için çok kral bir işletim sistemidir sizin için nasıl bilmiyorum ama ben gerçekten bu işletim sistemine aşığım.

Android işletim sisteminde cihaza ROOT erişim izni verdiğinizde cihazın çoğu yerine erişim izni sağlamış oluyorsunuz.
Diğer erişemediğiniz yerlere ise her Android cihazda bulunan Recovery mode bölümünü TEAWİN veya CLOCKWORKMOD recovery'ye yükselterek erişebilirsiniz.
Tüvtürk araç muayene istasyonlarına TüvtürkRandevu alma

Ve cihazınızda her hangi bir yazılımsal hatada İos da güncelleme beklemek yerine Samsung Odin, SP flashtool vb. programlarla pc'den telefon markasının sağlmış olduğu orjinal yazılımı yükleyebilirsiniz.

Andoid işletim sisteminin diğer bir getirisi'de;
Yine android tabanlı ama android'in daha saf hali olan CYANOAGENMOD yani CM olarak bilinen işletim sistemini yüklerseniz cihazınız daha stabil ve akıcı hale getirir.
SİZCE HANGİSİ ?

https://aracmuayenerandevualma.gen.tr