Asus Bilgisayar Fabrika Ayarları Sorunu Bilen Varm

xxömür
18-04-2015, 01:41   |  #1  
xxömür avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,574 mesaj

Asus X55ln kullanıyorum
İşletim sistemim bozuldu recovery de yapamıyorum hata veriyor bende normal bir windows 8 dvd sinden diskteki C bölümünü bicimlendirerek kurulum yaptım cihaz acıldı fakat çoğu driverı tanımıyor notebook özelliklerini tasımıyor ve kısayolla calısmıyor ben ilk günkü hali gibi olsun istiyorum fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim Diskteki recovery bölümleri duruyor oralara ellemedim fakat oradan kurulumu nasıl gercekleştiricem acil yardımlarınızı bekliyorum

Birde yeni işletim sistemini kurduktan sonra baslangıcta ne biosa ne recovery ye giremez oldum acma kapama dügmesine basar basmaz 2 saniye sonra windows acılıyor tüm F1-2-3 v.s. hepsini denedim ESC yide denedim ama ne bios'a ne recovery ye giremedim

DEXTER 26
18-04-2015, 01:50   |  #2  
DEXTER 26 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 26
1,018 mesaj

Asusun resmi sitesine girip win8 uyumlu driverlerini indirip kurarsanız sorun ortadan kalkar

xxömür
18-04-2015, 01:54   |  #3  
xxömür avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,574 mesaj

Konuyu acmadan önce driverları indirip kurdum fakat wireless alıcısını calıstıramadım modeline göre indirdim fakat fayda etmedi birde ben orjinal kendi isletim sistemine dönmek istiyorum recovery bölümünde olanı isiyorumordaki işletim sistemim hemlisanslı hemde tüm driverlar mevcut