başlat<çalıştır<regedit<HKEY_LOCAL_MACHI

HPQ-User
27-10-2009, 10:05   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

merin su sormuş:
başlat<çalıştır<regedit<HKEY_LOCAL_MACHINE<SOFTWARE<MİCROSOFT<WİNDOWS<CURRENT VERSİYON<UNİNSTALL BURDAN OFFİCE ANAHTARINI KOMPLE SİLİN.

ben bu işlemi yaptım fakat bilgisayarımdakı tum bılgılerı sıldı regedıt ıle sılmıs oldugum dosyaları tekrardan nasıl yukleye bılırım offıce 2003 harıc yardım cı olurmusun lutfen cok acıl

arkadaslar verdıgınız bılgıler ıcın tesekur ederım gakat ben sıstemı ferı yuklemeyı yaptım zaten cozum bulamadıgın ıcı sızlerden yardım ıstıyorum ben bu sarunu sıstemı gerı yuklemekle cozemıyorum regetı 'ı basa alacak bılr sıstem bulmalıyım bana yardım edermısınız

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
başlat<çalıştır<regedit<HKEY_LOCAL_MACHINE<SOFTWARE<MİCROSOFT<WİNDOWS<CURRENT VERSİYON<UNİNSTALL BURDAN OFFİCE ANAHTARINI KOMPLE SİLİN.

ben bu işlemi yaptım fakat bilgisayarımdakı tum bılgılerı sıldı regedıt ıle sılmıs oldugum dosyaları tekrardan nasıl yukleye bılırım offıce 2003 harıc yardım cı olurmusun lutfen cok acıl

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)

OSMAN BAĞÇEVAN
27-10-2009, 15:31   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

regedit ayarlarını değiştirmek için xpspeed programını kullanın..siz istemezseniz bile yedek alır..

http://rapidshare.com/files/81349288/xpspeedv12.rar

XP speed12 nin yapmış olduğu registry kayıtdeğişikliklerini geri almak istediniz.Aşağıdaki yöntemi aynenuygulayınız.registry ayarlarınız Xpseed12 öncesi ayarlaradöner.Bilgilerinize
---------------------------------------------------------------------------
Xpspeed kurulumu sirasinda o anki sistemin regisry yedegini alir
C:\WINDOWS\ERDNT\(tarih iceren bir klasör)\ERDNT.EXE
iste daha sonra :
1.Xpspeed ten memnun kalmadiniz
2. Xpspeed ten memnunsunuz fakat sisteminizde cözemediginiz bir sorun var
3. internettenm Spyware bulasti ..... gibi xpspeed ile alakasiz veyaalakali nedenlere yedegi geri almak icin tek yapmaniz gereken sey üsttebelirtilen yoldan ERDNT.EXE ye ulasmak ve bu dosyayi calistirmak.

alıntıdır..