bilgisayarda istenmeyen reklamlar

onurakk
25-11-2006, 23:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
110 mesaj

pcde internette gezinirken bazı sitelerin reklamları içeren pencereler açılıyor ve bu benim çok canımı sıkıyor ne yapmam gerek[V][V][V]

CU_GS7
26-11-2006, 00:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Tarayıcın ne??Tahminen internet exploler'dır..
Firefox kur bence pop-up blocker olayı iyidir ben pek az rastlıyorum..
Olmadı bu tarz programlar bulursun,yaz Google`a "pop-up blocker"diye..

onurakk
26-11-2006, 00:09   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
110 mesaj

demek istediğin bişi anlamadım ama explorerdan vazgeçmem bundan başka çare yok mu?

CU_GS7
26-11-2006, 00:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
onurakk
demek istediğin bişi anlamadım ama explorerdan vazgeçmem bundan başka çare yok mu?
"Google`a "pop-up blocker" yaz" dedim..
Bundan nasıl bir şey anlayamadın ve ie'den vazgeçemediğin için ben de seni anlayamıyorum neyse..
Bu programı kurarsan sorun büyük ihtimal hallolur..

Ama ie'den vazgeçemedikçe daha bir sürü can sıkıntısı olabilir..

BOOMFUNKMCS
28-11-2006, 01:16   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

internet explorer in araçlar bölümünden ayarlara gel ve açılır pencereleri engelle button unu tıkla.artık bu sorunun ortadan kalkmış olur eğer sp2 kullanıyorsan.sp1 de yok bu önlem çünkü.açıklarının fazla olmasından dolayı artık firefox gibi tarayıcılar kullanılıyor.daha güvenli ve sp1 i kullananlar için özellikle tavsiye edilir.türkçe sürümü var ve hakkında daha çok bilgi almak istersen www.inndir.com a gir arkadaşım

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 15 Aralık 2006 15:08
aslanov
14-12-2006, 22:11   |  #6  
Yıllanmış Üye
176 mesaj

Merhaba
Ben de aynı dertten muzdaribim. Çok çok uzun süredir de firefox kullanıyorum. Kaç tane tarama yaptırdıysam şu kumar sitelerinin ie den açılmasını engelleyemedim. Bilgisayarımda hiç farketmez ie veya ff açtığım anda pat diye karşıma çıkıyo. Hayatta işim olmaz böyle sitelerle. Ama bir türlü durduramıyorum. Ad-Aware ve Avast bulamıyor. Kaç kere tarayıcıların bütün hafızasını boşalttım.
Yardım edin lütfen.....

ekonayn
15-12-2006, 14:46   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

dün msn plusu güncelledikten sonra bendede hangi siteye girersem gireyim tıkla para kazan cinsinden pencereler açılıyordu..virüs taramasında bişey çıkmadı..meğerse plus yüklerken ''sponsor siteler açılsını'' tıklamışım..

şayet sende de böyle bi sorun olabilir..eğer cvbın evet ise program ekle-kaldırdan liveplus sponsoru kaldırırsın..kolay gelsin

aslanov
15-12-2006, 16:13   |  #8  
Yıllanmış Üye
176 mesaj

Yapma yaa
Haklısın ben de işaretlemiştim.
Çok sağol şimdi denerim.....

TuncaBozkurt
15-12-2006, 16:52   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

olmazsa ccleaner ile temizlik yapın.

aslanov
17-12-2006, 21:36   |  #10  
Yıllanmış Üye
176 mesaj

Evet arkadaş haklıymış.
Sponsor problemiymiş. Sponsor seçeneğini kaldırınca artık çıkmıyor. Yinede teşekkür ederim....

akarayel42
25-01-2009, 23:24   |  #11  
Yeni Üye
41 mesaj

Internetten Para kazanmak isteyenlere MSN'den online olarak her türlü yardım ediyorum (ARTIK HİÇ BİR ŞEY BİLMEYENLER BİLE KAZANABİLECEK!)

akarayel42@hotmail.com

Merhaba

Ben Abdullah Karayel

1 yıla aşkın süredir İnternetten Para Kazanmak ile ilgili araştırmalar

yapıyorum.Baya tecrübe edindim ve tatmin olunacak seviyede paralar

kazandım.Artık daha da açılıyorum ve MSN aracılığı ile İnternetten Para

Kazanmak isteyenlere yardımcı oluyorum.Sende yardım ettiklerim arasına

katılmak ister misin?

Eğer istersen tek yapman gereken msn adresimi eklemen.

NOT: HERŞEY ÜCRETSİZDİR.HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇ BİR YERE ÖDEME

YAPMAYACAKSIN.AYRICA UYE OLDUKTAN SONRA HER ZAMAN YANINDA

OLACAGIM SORMAK ISTEDIGIN HERSEYI BANA SORABILIRSIN.

Ayrıntılar ve sormak istedikleriniz için ekleyin : akarayel42@hotmail.com

Kaya Erdoğdu
26-01-2009, 14:47   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,281 mesaj
akarayel42
Internetten Para kazanmak isteyenlere MSN'den online olarak her türlü yardım ediyorum (ARTIK HİÇ BİR ŞEY BİLMEYENLER BİLE KAZANABİLECEK!)

akarayel42@hotmail.com

Merhaba

Ben Abdullah Karayel

1 yıla aşkın süredir İnternetten Para Kazanmak ile ilgili araştırmalar

yapıyorum.Baya tecrübe edindim ve tatmin olunacak seviyede paralar

kazandım.Artık daha da açılıyorum ve MSN aracılığı ile İnternetten Para

Kazanmak isteyenlere yardımcı oluyorum.Sende yardım ettiklerim arasına

katılmak ister misin?

Eğer istersen tek yapman gereken msn adresimi eklemen.

NOT: HERŞEY ÜCRETSİZDİR.HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇ BİR YERE ÖDEME

YAPMAYACAKSIN.AYRICA UYE OLDUKTAN SONRA HER ZAMAN YANINDA

OLACAGIM SORMAK ISTEDIGIN HERSEYI BANA SORABILIRSIN.

Ayrıntılar ve sormak istedikleriniz için ekleyin : akarayel42@hotmail.com

Bu ne şimdi

mozant
18-07-2012, 16:23   |  #13  
Taze Üye
9 mesaj

İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi'dir[ http://tinyurl.com/7sslgfb ]. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağları üzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarak ürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürün sayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerinden komisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.

Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir. Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System [ http://tinyurl.com/7j6hx2b ] kullanarak site kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilir ve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçi çekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu [ http://tinyurl.com/6o9bbu3 ] yapmalısınız. Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınız olabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.

Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyemem hemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunu yapabilmek için Google'u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .

Bu yöntemleri internetten araştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylar alacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz. Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonunda pek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Bir işe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, Hemen Tıkla, Öğren!