Buyurun Power Point ile slayt yapma

seherlerde
21-06-2009, 14:31   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
203 mesaj

Selam sevgili arkadaşlar bu konuyu geçen haftada açmıştım yardım için ama bir cevap gelmedi ben kendi uğraşımla birşeyler yaptım bayağıda güzel oldu yalnız sesini ayarlayamadım ses varda sayfa değiştirirken kesinti yapıyor sürekli başa alıyor parçayı yani sürekli kesilmeden çalmıyor onuda bilen varise bende sizden öğreneyim inşallah arkadaşımız her kimse sağolsun yazmış hemde iki sayfa çok uzun dediğim gibi geçen hafta açmıştım konuyu numara birde takılı kalmıştım dediği ile power pointteki tutmuyordu neyse ben kısa yoldan yaptığımı buraya yazıyorum belki daha iyisini bilen vardır benimkide benim gibi amatörler için olsun.
-----------------------------------------------------------------------------------------
OFFİCE POWER POİNT 2007 İLE SLAYT YAPMA
Office Power Pointi açıyoruz üst solda, ekle/Fotoğraf albümü/Dosya Disk/Resimlerin nerdeise ordan resim alıyorsun/Oluştur/İlk sayfa boş kalıyor/Fotoğraf Albümü/diye oraya istediğin herhangi özel resmini veya yazı yazabilirsin resmi kopyalayıp yapıştırıyorsun üstte.Animasyonlar/hangi animasyonu seçiyorsan sonra sağdakilerden hepsini ayarlıyorsun,Geçiş Sesi/Geçiş Hızı/Tümüne Uygula/Otomatik Olarak/bitincede altta ekran resminden ön izleme yapabiliyorsun,son kayıt ise sol üstte 2007 de Office düğmesi geçiyor 2003 te dosya yazması gerek galiba farklı kaydet/Power Point gösteri. Hepsi bu kadar kolay gelsin

NOT: Dediğim gibi benimde bilen arkadaşlardan 2 öğrenmek istediğim var lütfen yardımcı olurlarsanız sevinirim 1. dediğim gibi sesin kesintili oluşu 2. birde kayıt yaptıktan sonra dosya bayağı büyük MB oluyor resimler hepside 10 MB idi Kayıttan sonra 40 MB ye yakın oldu acaba bu dosyanın özelliğini bozmadan nasıl sıkıştırabilirim saygılar sunuyorum herkese kolay gelsin

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 21 Haziran 2009 15:05