chip dergisi içeriği

engindokur
09-09-2013, 21:21   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

Merhaba!

ben çalıştığım zamanlarda chip dergisini alıyordum.Fakat bu dergi bize resmen reklamı para ile satıyor.Derginin yarısından çoğu reklam.Verdiğimiz para bir işe yaramıyor.Benim önerim reklam için ayrı bir ek yapın böylece daha fazla bilgi alırız dergden.

İlkkadeh
30-04-2014, 17:48   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

Öylede Olmazkiii Kardeşim :) Neyse Chip in İşine Karışmamak Lazım Kahkaha

bademgoz
02-02-2015, 23:12   |  #3  
bademgoz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
352 mesaj

dergi chipcloud ugulamasından sonra okunabiliir oldu ben beğendim tüm teknolojik ürünlere ve uygulamalara yer vermeye çalıştıklarını hissediyorum.tablet,televizyon telefon bilgisayar donanım yeni ürünler vb.bunlar çok güzel umarım ilerki aylarda dahada güzelleşecektir. yalnız linux a üvey evlat uygulaması devam ediyor dergide ben linux uygulamalar yardımlar ipuçları gibi bölümler istiyorum ben şahsen bilgisayarımda birkaç işletim sistemi kullanıyorum linux sanki bana daha çok özgürlük veriyormuş gibi geliyor kodları yazmak bunların sonucunu görmek hoşuma gidiyor Arkadaşlarında bunları denemesini istiyorum inanın pişman olmayacaksınız...

Son Düzenleme: bademgoz ~ 02 Şubat 2015 23:15
ttbpc
04-02-2015, 10:39   |  #4  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

cloud kötü oldu tamsürümden kaçıyorlar giveaway of the day yazılımlarını veriyorlar eskiden ek olarak 2 tam sürümümüz oluyordu artık isterse windows 8 professional lisansı verseler yine almam bir forum kavgasından daha az yer kaplıyor server da...

Selçuk İslamoğlu
21-03-2015, 20:55   |  #5  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

CHIP DVD yerine CHIP Cloud verilmesinin gerçek nedeni yasalar arkadaşlar...

Düzenlenen son kanunlar ile artık içinde Kültür Sanat ürünleri dışında kesinlikle "promosyon" verilemiyor. Maalesef ki bunun içine "yazılım" da dahil. Hatta CHIP Cloud'u "dergiyi alanlara özel" dahi yapamıyoruz derginin satışını arttırmaya yönelik promosyonun içine giriyor diye. Farkındaysanız diğer dergiler de yazılım vb. geçen DVD veremiyorlar artık.

Bu yüzdendir ki aynı zamanda aylık verdiğimiz tam sürümleri sağlayan firmalar da, "herkese açık" içerikte ürün vermek istemiyorlar.

Olayın özü budur. Sanırım bu bazı konulardaki kafa karışıklığını giderecektir.