Chrome'de Sekmeler Uyku Moduna Giriyor

Karcemarskas
06-04-2016, 00:04   |  #1  
Karcemarskas avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

İşletim Sistemim : Windows 10
Kullandığım Tarayıcı: Google Chrome Sürüm 49.0.2623.110 m

Merhabalar Chrome'de Son 1 aydır yaşadığım Bir sorunun nedenini öğrenmek istiyorum.. Chrome'de son 1 aydır  açık olup ve kullanmadığım sekmeler uyku moduna giriyor.. Eğer 2-3 dakika diğer açık olan sekmelere geçmezsem, sekmeye tıkladığım an o sayfa yeniden yükleniyor ve bir not ve aynı kalmasını istediğim bir sayfa birden  yenilenmiş oluyor ve tüm değişikliklerimde kayboluyor, bu çok uyuz ediyor.. bunu araştırdığımda chrome'de kullanılmayan sekmelerin uyku moduna girmesini sağlayan bir eklenti varmış ancak ben öyle bir eklenti kullanmıyorum baktımda.. hatda ayarları sıfırladım, kullandığım bir kaç eklentiyi sıfırladım, tarayıcıyı komple kaldırıp yükledim yine olmadı, chrome'nin beta'da değil.. en son güncel sürümünü kullanıyorum.. acaba bu chrome'nin yeni özelliğimi? bu durumu tek benmi yaşıyorum bilmek istiyorum? yoksa bu bir sorunmu.. gerçekten bu chrome özelliği ise buna mecbur etmeleri beni çok uyuz ediyor ve aynı kalmasını istediğim sekmeye 2-3 dakika tıklayıp geçmezsem o sekmedeki sayfa tekrar yükleniyor yenileniyor. ve ben bu sebeple edge'ye geçtim..

Son Düzenleme: Karcemarskas ~ 06 Nisan 2016 00:15 Neden:
Karcemarskas bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Karcemarskas
06-04-2016, 00:12   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

bu arada konuyu yanlış yere açmışım, farkedip asıl açmam gereken yerden açtım, özür dilerim.. benim yetkim olmadığından dolayı yönetici arkadaşlar konuyu silebilirler..