DesktopGate v.1.1 yeni sürüm

zamankumu
07-07-2015, 11:03   |  #1  
zamankumu avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar bende bir araştırma yaptım bu sektörde bu tarz yazılımlar arasında en güvenilir en uygun ve en anlaşılır yazılımı olduğu için paylaşayım dedim yeni sürümü çıkmış beta olarak ücretsiz download ederek test edebilirsiniz.Şimdi bilmeyenlerinize küçük bir araştırma yaparak nasıl kolay anlatabilirim diye düşündüm bu yazılımı işte bu sonuç çıktı ortaya en önemli husus aslında şu kesinlikle kurumsal yani kullanıcılar yani çalışan elemanlar kesinlikle bu yazılımın farkındadırlar eger öyle olmasaydı yasal olmazdı.

Ofisteki PC lere ofis disindan erismek için kolay ve güvenli uzaktan erisim çözümüdür.
Yetki verildigi taktirde, IT departmanlarina yardimci olabilecek bir uzaktan erisim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarina kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapilabilir.
Yerel ag ya da internet üzerinden tüm sirket bilgisayarlarini tek bir pencereden izleyin
Bilgisayar kullanimini görüntüleyin
Kullanicilara sezdirmeden ekranlarini uzaktan izleyin
Tüm firma bilgisayarlari aktivitesini tek bir merkezde güvenli baglanti kullanarak kaydedin

DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarini kontrol etmek, kayit altina almak, ve geçmisini raporlamak için her büyüklükteki takimlarin yöneticileri ve takim liderleri için üretilmis kolay kullanimli bir programdir.

Ayni zamanda son derece güçlü ve kisisellestirebilir niteliktedir.

Demo Yazilim :

http://www.desktopgate.com/Download.aspx