CHIP Forum
Haber
İnceleme
Makale
CHIP TV
Galeri
Kategoriler
Forum
Canlı Yayın
Konu Seçenekleri

Fatih Projesi VP10 Vestel Tabletleri

Yeni Üye
UID
250727

Kişisel Sayfası
Engelle

22 Şub 2013 16:55     #31
bugün tüm uygulamalarda bu hatayı veriyor (tüm okulda meb tabletleri bozdu ) :DD

(bu uygulamanin çalıştırılmasi mobil cihaz yönetim sistemi  tarafından engllenmiştir )

eba market bile çalışmıyr adobe  kimilerinde ise ayarlara bile girmiyor aynı hatayı veriyor lütfen yardım

Bildir Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Yeni Üye
UID
250713

Kişisel Sayfası
Engelle

22 Şub 2013 17:28     #32
bi işs yapacaklar içine ettiler ne guzel 1mobileden oyun ındırıp oynuoduk 2gun sonra kıtlledıler =) sınıfımda 1 kisi pc ler kitlenince kendi pcsinde aktıvasyonu unuttu hemen ve hala oyun oynuo bi yardım lutfen

Yeni Üye
UID
250735

Kişisel Sayfası
Engelle

22 Şub 2013 19:55     #33
Beyler Öncelikler aynı sorunları bizim okul ve bende yaşamaktayım kiminin eba markete girmiyor, kiminin pdf acılmıyor vs vs.

Bu sorunlar illa cozulecektır. Cunku eğitim oncelikli .Ama bu nasıl olcak dersenız son bir guncelleme daha yapılacak ve oyunlar haric hersey acılacak. Bu nedenle bunun bi çözümü suan yok tahminime gore MDM kurulu bu uygulama hiçbir şekilde acılmıyor veya silinemiyor . Cunku klanvye ustune kurulmuş ve gorev yöneticisinden klavyeyi kapatamassınız arada MDM push fln acılır kapatırsınız. Ama klavye yuzunden o illa acılır. Bunu cozmenın tek yolu var bir elektronik çarsına gıdeceksınız ve sıfırlatacaksınız. Sıfırlama derken sadece meb engellemesi koyuyorlar. Ve guncelleme olmadan herşey acılıyor .Tabletten asla kıramassınız gbi bişey ama illa bulunabilir belki.Suana kadar bi arkadasım bu şekilde elektronikciye veya telefoncuya gostererek meb engellemesını kaldırttı usb yi actı bluetoth da calısıyor. Benden bu kadar.

Teşekkür edenler: RinherTR

Yeni Üye
UID
250738

Kişisel Sayfası
Engelle

22 Şub 2013 20:55     #34
RinherTR 21 Şub 2013 22:48
ADAMIN BİRİ OKULDA YAPMIŞ PARAYLA HERKESE YAPIYODU :)

Kardeş ben tablet kilitlendiği için internette gezinirken siz karşıma çıktınız dedim adam birdaha para vermesin hemen üye oldum.

Şimdi işin aslı videolu anlatım yapmak için kamera lazım bu yüzden elimden geldiği kadar sana anlatıcam:

1.İlk önce bir hotmail hesabınıza girin (yoksa kaydolun).

2.Sonra Şu siteden 1mobile apk yi indirin http://www.1mobile.com/app/market/?cid=9 .

3.İndirdikten sonra hotmailden yeni mesaj açın ve kimi yerine başka bir hotmaili yazın.

4.Sonra konuyu ve metin yeri size kalmış.

5.Sonra ekle kısmından indirdiğiniz apk dosyasını seçin.

6.Yüklendikten sonra gönderin.Bilgisayarla işiniz bitti.

7.Şimdi Tablete girin.

8.Uygulamalardan e-postayı açın.(tarayıcılardan olmaz illada e-postadan olcak ona göreGöz kırpma).

9.Ordan Maili gönderdiğiniz msn yi açın.

10.Sonra Gelen kutusundan msn ye gönderdiğiniz maili açın.

12.Açtıktan sonra iyice bir incelerseniz ekler bölümünü bulursunuz.

13.açtıktan sonra apkyi indirin.

14.Bittikten sonra yükle diyin.

15.Böylece 1MobileMarket açılır.

16.Yükle diyin.

17.Yükleme bittikten sonra aç diyin.

18.Bu kadar istediğinizi indirebilirsiniz.Oyun falan size kalmış.

Aslında uzuna benziyor ama kolay.Bu taktikle başka oyunların falan apklerini gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.İnşallah Yardımım Dokunmuştur.

Son düzenleme: mero2538 ~ 22 Şub 2013 20:56

Yeni Üye
UID
250754

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Şub 2013 00:59     #35
mero2538 22 Şub 2013 20:55

Kardeş ben tablet kilitlendiği için internette gezinirken siz karşıma çıktınız dedim adam birdaha para vermesin hemen üye oldum.

Şimdi işin aslı videolu anlatım yapmak için kamera lazım bu yüzden elimden geldiği kadar sana anlatıcam:

1.İlk önce bir hotmail hesabınıza girin (yoksa kaydolun).

2.Sonra Şu siteden 1mobile apk yi indirin http://www.1mobile.com/app/market/?cid=9 .

3.İndirdikten sonra hotmailden yeni mesaj açın ve kimi yerine başka bir hotmaili yazın.

4.Sonra konuyu ve metin yeri size kalmış.

5.Sonra ekle kısmından indirdiğiniz apk dosyasını seçin.

6.Yüklendikten sonra gönderin.Bilgisayarla işiniz bitti.

7.Şimdi Tablete girin.

8.Uygulamalardan e-postayı açın.(tarayıcılardan olmaz illada e-postadan olcak ona göreGöz kırpma).

9.Ordan Maili gönderdiğiniz msn yi açın.

10.Sonra Gelen kutusundan msn ye gönderdiğiniz maili açın.

12.Açtıktan sonra iyice bir incelerseniz ekler bölümünü bulursunuz.

13.açtıktan sonra apkyi indirin.

14.Bittikten sonra yükle diyin.

15.Böylece 1MobileMarket açılır.

16.Yükle diyin.

17.Yükleme bittikten sonra aç diyin.

18.Bu kadar istediğinizi indirebilirsiniz.Oyun falan size kalmış.

Aslında uzuna benziyor ama kolay.Bu taktikle başka oyunların falan apklerini gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.İnşallah Yardımım Dokunmuştur.
 Kardeş eğer konuyu tamamen okusaydın bunları yazmazdın ikincisi sorunda bu değil sorun uygulamayı yükledikten sonra uygulamanın çalıştırılamaması. Ayrıca bu tabletlerin seistem güvenliğine bir şekilde erişebilmemiz lazım ki oda kolay görünmüyor. Sanırım yapabileceğimiz tek şey kalıyor o da ROOT atmak olacak. Forumda birisi yapıyorum demişti Lütfen nasıl yapıldığını söylesin ki biz de yapıp kurtulalım.

Yeni Üye
UID
248808

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Şub 2013 01:14     #36
Ben tableti oyunu indirdim yükle deyince bu uygulama fatih imzası içermemektedir diyor ve dosyyayı kurmuyor ne yapmalıyım

Üye
UID
243343

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Şub 2013 10:55     #37
Kiliste oturan varsa ben root atarım(bedava)

Son düzenleme: edip1903 ~ 23 Şub 2013 11:04

Yeni Üye
UID
250641

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Şub 2013 11:22     #38
kardesım kiliste oturan  varsa ben atarım demekle olmuyor işte hiç mi bilen yok bi anlatın bızde yapalım su root işini

Yeni Üye
UID
250754

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Şub 2013 20:04     #39
serkan7866 23 Şub 2013 01:14
Ben tableti oyunu indirdim yükle deyince bu uygulama fatih imzası içermemektedir diyor ve dosyyayı kurmuyor ne yapmalıyım

Kardeş eğer yapabiliyorsan yazda bizde yapalım kurtulalım şu meseleden lütfen ya. Ediyorum etmiyorum olmuyor gerçekten bi çaresi olmalı. Ha bu arada son günlerde benim tabletten evdeki intte bağlanamıyorum bu da ayrı sorun.

Yeni Üye
UID
248808

Kişisel Sayfası
Engelle

24 Şub 2013 00:02     #40
meb_tablet 23 Şub 2013 20:04

Kardeş eğer yapabiliyorsan yazda bizde yapalım kurtulalım şu meseleden lütfen ya. Ediyorum etmiyorum olmuyor gerçekten bi çaresi olmalı. Ha bu arada son günlerde benim tabletten evdeki intte bağlanamıyorum bu da ayrı sorun.

valla bende bilmioyurum çözümü