firefox açılmıyor!!!!!

mashi
14-10-2007, 19:19   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

bn internet tarayıcısı olarak firefox kullanıyordum ama bugün firefox açılmıyor.simgeye tıklıyorum ama "Firefox halen çalışıyor ama cevap vermiyor.yeni bir pencere açmak için firefox'u yeniden başlatmanız ve sisteminizi kapatıp açmanız gerekiyor." diye bir hata mesajı çıkıyor.sistemi açıp kapattım,hatta firefox'u yeniden kurdum ama hala açılmıyor.yardımcı olabilir misiniz??

müfit kiper
14-10-2007, 23:51   |  #2  
Üye
69 mesaj

bende de benzer bi problem vardı kasperskydan  kaynaklandığnı anlamıştım . kasperskyı kaldırmıştım

mashi
15-10-2007, 20:17   |  #3  
OP Yeni Üye
21 mesaj

bnd kasper yüklü değil, nod32 kullanıyorum. Ama bir kaç gün bilgisayarımda bir virüs vardı ve mozilla dosyasının içindeydi ben de nod32 ve ad-aware ile tarattım bulunan virüsleri sildim ve sorun ondan sonra başladı. Bununla bir ilgisi olabilir mi acaba? firefox'u kaldırıp yeniden kurdum ama hala kullanamıyorum:(

mashi
17-10-2007, 19:15   |  #4  
OP Yeni Üye
21 mesaj

ben sorunumu düzelttim.belki başkalarında da bu problem olur diye nasıl yaptığımı yazıyorum.ilk önce firefox'u kaldırdım,snr documents and setting/user/application data,local settings ve program file içindeki mozilla'ya ait dosyaları silip yeniden başlattım pc'yi.snr yeniden kurdum firefox'u ve bir problem kalmadı.bir siteden buldum bu çözümü:D

hhmercan
02-04-2009, 09:41   |  #5  
Taze Üye
17 mesaj

mrb arkadaşlar...
şuan mozillada bir sorun var
proğramı açmak için tıklıyorum hiç banamısın demiyor
çalışmaya başlamıyor
görev yöneticisinde çalışıyor olarak görüntüleniyor ..

yukarıda arkadaşların dediği gibi değil benimkisi yani
ne uyarı veriyor ne başka birşey ...
hiç çalışmıyor ...
bilgisayarı yeniden başlattım + firerfoxu c ye yeni bir klasöre yeniden kurdum ama fayda vermedi ...
ne yapmalıyım bir fikriniz varmı ?

Son Düzenleme: hhmercan ~ 02 Nisan 2009 09:45
Banned
02-04-2009, 16:05   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

ilk başta kendi soruların için yeni bir konu açabilirsin böylesi daha iyi olur.

sorunun içinde revo'la firefoxu kaldır bilgisayardaki tüm klasörlerini sil daha sonrada yeniden kur.

MuratBatal
18-01-2010, 16:06   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşım hiç bukadar uğraşmana gerek yok. Yok mozillayı sil tekrar yükle bütün dosyalarını sil bunlara hiç gerek yok anlatim çözümü çok basit.
C:\Documents and Settings\"Hesabınız"\Application Data\Mozilla içine giriyosunuz orada ""Extensions"" isimli klasörü siliyosunuz sorununuz halloluyo bukadar;)

zafer20
08-03-2012, 14:08   |  #8  
Yeni Üye
24 mesaj

Merhaba!
İşletim sistemi windows 7
ff sürümü: en son sürüm (10.0.2)
sorun: Firefox başlatıldığında görev yöneticisinde çalışıyor görünüyor fakat ekranda yok! bu sorun bende proxy ayarından kaynaklanmaktaydı. bir önceki çalıştırmamda proxy ayarlıydı ve bunu kapatmadan firefoxtan çıktım sonraki açmamda firefox ekrana gelmedi.
çözüm: firefoxu güvenli modda açtım. (shift+ firefox butonu) güvenli modda açılan programda menüden gelişmiş/ağ/ayarlar bölümüne girdim ve burada o an geçerli olan "vekil sunucuyu elle ayarla" seçeneğinden çıkıp "bu ağın vekil sunucu ayarlarını kendin tanı" seçeneğini işaretledim sonra programı kapatıp yeniden açtığımda eskisi gibi çalıştı.

rolex_06
14-03-2012, 01:47   |  #9  
Taze Üye
1 mesaj

selam arkadaslar en basiti firefox un en son surumunu yukleyin duzelecektir pc icin bi program bakiyodum bu mesaj gozume carpti ve yardimci olmak istedim  firefox 11.0 yukleyin sadece herkese kolay gelsin