Firefox sıfırlama

ismet35
19-08-2009, 21:38   |  #1  
ismet35 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,037 mesaj

mrb arkadaşlar firefox var bende ama chip te bulunan bi makaleye girmiştim mozilla daha hızlı açılsından resimler falan daha hızlı açılsın diyordu 
about:config e girerek  ayarları değiştirdim 
kaldırdım,
başka sürüm yukledim,
revo unıstaller ıle kaldrdım olmadı

f.f. için böle ayarları sıfırlama gibi bi yol var mı ?

resimler falan açılmıyor ,siteler 10 dk sonra açılıyor,böyle bi yöntem var mı?
şimdden teşekkürler.

ismet35
20-08-2009, 13:51   |  #2  
ismet35 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,037 mesaj
Alıntı: Serafin  
Maalesef yok böyle bir ayar firefoxu kaldırırken tüm özel kişileştirmelerimi kaldırı tıklayıp kaldırdıktan sonra yeniden kurarsan firefox sıfırdan kurulur.
Teşekkürler dostum sonunda düzeldi siteler tam zamanında acılıyor ve resim sorunum yok.. O aklıma gelmemişti.
Artık tekrar Mozilla'ya ve eklentilerime dönebilirim sonunda..

SonKraLL
01-02-2010, 10:54   |  #3  
SonKraLL avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
331 mesaj

yada febe eklentisini gerek kalmadan bu yapmanız yeterli olcaktır tüm ayarları eklentileri parolaları vs şeyleri yaptıktan sonra system dosyaları olduğu bölümde..

Yalnız işlemleri yapmadan önce gizli klasörleri gösterilsin yap.. Gözünü devirmiş

C: Documents and Settings/(kullanıcı adın)/Application Data/Local Settings/Application Data/içerisindeki mozilla klasörünü yedeklerseniz formattan sonra aynı olan klasörü silip yedeklediğin klasörü koy tüm eklentilerin ,yerimleri yaptığın bütün değişikler eski haline dönecektir..mozillayı silmene gerek yok bu dosyayı sildiğin zaman tüm ayarları sıfırlanıyor yeniden kurmuş gibi oluyosun..  Cool

Son Düzenleme: SonKraLL ~ 01 Şubat 2010 10:56