Formattan sonra donma sorunu

vermillionx
11-01-2017, 19:36   |  #1  
vermillionx avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar, bu gün Toshiba Satellite a-300 laptopuma format atmaya karar verdim. Biliyorum laptop eski ama en azından internette surf yapmaya yarıyordu, pek donma falan olmuyordu yani. Usbye boot atıp  crackli Windows 7 Home Premium yükledim.

Açtıktan sonra bilgisayar o kadar donuyordu ki değil driver yüklemek, Internet Explorer'e girip Google Chrome'u bile yükleyemedim. 

Ayrıca, bu laptopa nasıl driver yükleyebileceğimi bilmiyorum.

Bilgisayarda hiç bir şey yapamıyorum. Her şey donuyor. Tekrar format atmalı mıyım ? Yardımlarınızı bekliyorum.

FreeLee
16-01-2017, 21:27   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

Selam. Yukledigin isletim sistemi sorunlu olabilir. Bu linkten Usb Bellek İle bilgisayara format atma yardim alabilirsin

zazaca
16-01-2017, 23:13   |  #3  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

crakli windows kulnmanı tavsiye etmem 
entepirse sürümleri var 90 gün deneme bunu yasal yola 180 gün hata 240 güne çıkara biliyorsun
zaten  240 günde bir format atsanda sorun olmaz hemde carekli kulnmış olmasın
donmaya gelince bu sürüclerdende kaynaklı ola bili bunu  öğenmenin tek yolu var oda sistemi güvenli moda bşlatıp denemek  pc yeniden başlat  pc acılınca  sürekli kavyeden f8 tuşuna bas  glen ekranda güvenli modu seç bak bakalım kasma varmı?  kasma yok ise  yaz buraya yardımcı olayım size

güvenli mod pc sürücüsüz intenetsiz ağsız başlatmaktır bu gibi sorunlarda en iyi yol   pc güvenli moda başlatmaktır böylece sorunun donanımsal mı yoksa  yazlımlamı ilgilimi  anlamanın en iyi yoludur

Son Düzenleme: zazaca ~ 18 Ocak 2017 23:26