CHIP Forum
Haber
İnceleme
Makale
CHIP TV
Galeri
Kategoriler
Forum
Canlı Yayın
11
Konu Seçenekleri

Galaxy S4'e geçmek için 10 neden!

www.chip.com.tr
UID
11
Mesaj
36817
Kayıt
06 Oca 2004

Blog Sayfası
Kişisel Sayfası

28 May 2013 00:03     #1
Elinizdeki akıllı cebinizi bırakıp Galaxy S4'te geçmek için neden mi arıyorsunuz? İşte 10 tanesi!

Okumak için: http://www.chip.com.tr/haber/gal ... 10-neden_40574.html

Resimlerle: Android ceplere bakımSamsung'un son Android'li amiral gemisi Galaxy S4 satış rekorlarıyla dünyayı sallamaya hazırlanıyor. Galaxy S4'ü bu yazımızda A'dan Z'ye test etmiş, görüşlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Peki şu anki cebinizi bir kenara bırakıp veya satıp, Galaxy S4'e geçmeye değer mi? İşte sizi S4'e çekebilecek 10 neden.

1. Hız

Galaxy S4'teki inanılmaz işlemci, en son 3D grafikli oyunlarda yüksek bir performans sunuyor ve rakiplerine fark atıyor. Web sayfalarında ve video işleme işlerinde hızını hissettiren Samsung'un yeni işlemcisi, 2GB'lık RAM ile destekleniyor.

2. Full HD grafikler ve harika bir ekran

Çoğumuz için Galaxy S4'ün en ayırt edici yanı, 5 inç'lik Full HD Super AMOLED ekranı. Şu anki cebinizin ekranı küçükse, 5 inç'lik bir cebe geçtiğinizde gözleriniz adeta bayram edecek.

Galaxy S4'ün inç başına 441 piksel gösterebilen ekranı, Galaxy S3'e göre daha yoğun ve yüksek çözünürlüklü görüntülerde öne çıkıyor. Samsung Adapt Display ise HD film seyrederken veya web'de gezinirken, gerekli ekran ayarının otomatik olarak yapılmasını sağlıyor.


Tüm Konu: Galaxy S4'e geçmek için 10 neden!

Resimlerle: Android ceplere bakım

Kaynak: www.chip.com.tr
 
Bildir
Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
11