Gmail hesabımı açamıyorum.

HPQ-User
21-05-2009, 20:10   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Faithnomore sormuş:
Notebookta gmail hesabıma ulaşmakla birlikte gmail'den e-posta göndermem çok uzun zaman alıyordu. Fakat ttnet'in aile koruma şifresini kullanmaya başladıktan sonra bırakın e-maillerin geç açılmasını, hiçbir surette gmail hesabına ulaşamıyorum. Sistem sürekli olarak engelliyor. Sebebi ne olabilir?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Windows XP 2000 işletim sistemine sahip Toshiba Satelite marka laptop mevcuttur. Daha önce lisanslı bir Norton antivirus koruma programım mevcuttu, ancak süresi doldu. Bunun üzerine AVG Anti Personel'un 1 aylık trail sürümünü yükledim.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

MBTGROUP
21-05-2009, 20:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Aile koruma proğramının istediğiniz sitelere izin verme seçeneği var.444 0 375 ararsanız size yardımcı olurlar.Kullanalı çok oldu şimdi nerdeydi o özellik hatırlamıyorum.Kullanıcı adı ve şifreni girip açılan bölümde kullanıcıyla ilgili istediğini yapabiliyorsun.Orayı bulduğunuzda www.gmail.com yazıp ekleye tıklıcaksınız.Aynı durum diğer siteler içinde geçerli siz ekledikçe istediğiniz sitede rahatça dolaşabilirsiniz.