CHIP Forum
Haber
İnceleme
Makale
CHIP TV
Galeri
Kategoriler
Forum
Canlı Yayın
11
Konu Seçenekleri

ISO dosyasını normale çevirme?

Üye
UID
21477

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Tem 2007 20:39     #1
Merhaba arkadaşlar Deamon tols u kullanmayı bilmiyorum aslında nero da var bende ama pek bilmiyorum teferruatlarını eğer bilen varsa ISO dönüştürücü program isim ve veb adresini yazabilirmi yada deamon tols hakkında bilgilendirebilirmisiniz yalnız çeviri programıda lazım yardımlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Bildir
Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Üye
UID
49460

Blog Sayfası
Kişisel Sayfası
Engelle

23 Tem 2007 21:21     #2
.iso formatlı dosyalar nero programı için disk kalıp dosyalarıdır.eğer bu iso dosyalarının içini açmak istiyorsan önce bir optik diske yazdırmak zorundasın.[cd/dvd]
nero son sürümlerinde bulunan nerosmartı aç.sonra gelen ekrandan kopyala/yedekle düğmesine tıkla ve gelen ekrandan kalıbı diske yazdır a tıkla.sonrasında .iso dosyamızı bulup yazdır diyoruz.

bu kadar.kolay gelsin.

Bildir Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Üye
UID
50724

Kişisel Sayfası
Engelle

23 Tem 2007 22:25     #3
Eğer iso dosyası içindeki dosyaları cd'ye yazmadan açmak istiyorsan winrar kullan. Winrar iso dosyalarını açabiliyor.

Üye
UID
21477

Kişisel Sayfası
Engelle

24 Tem 2007 22:31     #4
Bir program buldum bu program kalkıbın içini gösteriyor ancak kurulum yapmama izin vermiyor cd istiyor galiba (ntguzel)in dediği gibi cd ye yazdırmak olacak acaba cd ye yazsam kurarmı çünkü orj. cd diyor ama bilmiyorum en iyisi deneyip görmek olacak bilgilerinizi paylaştığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

11