java yüklü olduğu halde oyuna giremiyorm

HPQ-User
07-04-2008, 07:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

handan sormuş:

oyun sitesine  girmeye çalışıyorum kullanıcı adı ve şifremi girdiğim anda Java (TM) Plug-in Fatal Error 'The Java Runtime Environment cannot be loaded' hata  mesajı veriyor hata mesajına tamam diyince yukarda çıkan çubukta 'güvenliğinizin korunmasına yardımcı olmak için internet Explorer bu sitenin bilgisayarınıza ActiveX denetimi yüklemesini durdurdu. Seçenekler için buraya tıklatın...' diyor. tıklayıp 'ActiveX nı veriyordenetimini yükle' deyince 'several Java Virtuel Machines running in the same process caused an error' hata mesajını veriyor ona tamam deyince fr son çıkan pencerede çıkanları aşağıya yazıyorum.
Internet Explorer-Güvenlik Uyarısı
' Yayımcı doğrulayamadığı için, Windows bu yazılımı engelledi.'
Adi: javas/
Yayımcı: Bilinmeyen Yayımcı  
javayı defalarca denetim masasından kaldırdım java.comdan tekrar yükledim yüklediğim javanın destek bilgisini paylaşıyorum : Java(TM 6 Update 5 yayımcı:  ' Sun Microsystem, Inc sürüm: 1.6.0.50 windows Update gncelleştirmelerim açık microsoft Update yükseltmiştim ondan mı kaynaklandı diye durdurdum sadece gamyuna değil mynete de girmiyor CHIP formunda java sorunu ile ilgili herşeyi uyguladım ama ya biyerde hata yapıyorum ya da yapmam gereken başka bişi var ya da sorun benim ayarlarımda değil javada sorun ne çözemedim bilgisayaarıma 2 gün önce format atmıştım dün javayı yükledim ve oyuna girdim sorun bgn çıktı bilgisayardan pek anlamıyorum acilen cvp verir cevabınızı detaylı anlatır yardımcı olursanız  çok sevinirim teşekkürler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
DATRON MOBILE DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

sah1n
07-04-2008, 08:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

İnternet özelliklerinde güvenlik en üst seviyede olabilir.Ortaya alıp öyle deneyin.

Borga-x
07-04-2008, 08:59   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Veya Fırefox'u kurun ve bu program ıle sorf yapın