Kablosuz Ağ bağlantısı görüntülenmiyor

HPQ-User
11-01-2009, 20:22   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

hibar sormuş:
Bilgisayar ağ bağlantılarımda kablosuz ağ bağlantısı görünmüyor.
kablosuz olarak internete bağlanamıyorum nedeni bu diye düşünüyorum. Acaba fark etmeden dervre dışı bırakmış olabilirimiyim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
HP pavilion dv6000

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)

Raxx36
11-01-2009, 20:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,706 mesaj

Router ınızın wireless özelliğini kontrol edin oradan kapanmış olabilir veya laptopunuzun kendi wireless özelliğini kapatmış olabilirsiniz (laptoplarda fn+? herhangi bir simge olabilir genelde baz istasyonuna benzer bir simgedir)

benersince
11-01-2009, 20:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

eee aç ozaman  bazı laptoplarda bluetooth ile tümleşik olabiliyo bluetooth unu aç dene sonra btüm programlardan ulaşmayı dene

djumutes
23-01-2009, 17:44   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkdaşlar aynı sorun bendede var benimkisi masaüstü pc ama biraz daha farklı benim sorunum sorunu yazıyorum
arkadaşlar çok acil  yapılması gereken bir sorunum var çözerseniz sevinirim ben çok araştırdım bulamadım belki bileniniz vardır

benim masaüstü pc var ve usb linksys wireless kullanıyorum gayet güzel kullanıyordum 6 aydır tabi daha sonralarda başka başka bir sürü sorun çıkardı o sorunların hepsi hal oldu fakat yeni bir sorunum bu sorunu bir türlü çözemedim

sorunum bir cihaz seçip bağlanıyordum ve otomatik yazıyor ve bağlanmıyordu bu benim ilk sorunumdu ama bunu halletim çoğu kişini başlıca sorunu budur şimdi yeni bir sorunum var ilk sorunada bağlı olarak wireless cihaz bulmuyor yazılımı kaldırdım yükledim yüklerken %30 da fln buluyor bağlanıyorum otomatik sonra bidaha deniyorum bağlanmayı bağlanıyor en fazla 3 saniye falan girtiyor sonra birden gidiyor daha sora bidaha denedim ve %30 da pc nin fişini çektim ve net oldu 30 dk fln kullandım ama yine eskisi gibi oldu şimdi fişini çekiyorum fakat yine olmuyor pc zarar görücek die bidahada çekmiyorum progaramı 50 den fazla kaldırdım sildim ama malesef olmuyor format sakın demeyin 3-4 kez attım sorunum bu acil çözüm bulunursa sevinirim şimdiden herkese tşk. ederim