kendiliğinden açılan sayfalar

adiga
14-01-2009, 09:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar bilgisayarımda popup sayfalar açılıyor hangi proğramı kullandısam hiçbir işe yaramadı ad aware - spy olarak saymakla bitmez ismini gördüğüm proğramı indirip kurup tarattım ama banamısın demiyo yine çıkıyor. açılan sayfayı sağ tılayıp özellikeleriene bakıp site adresini aldım regedit te tarattım ama hiçbir sonuca ulaşamadım. Acaba dedim ilk popup başka sitede açılıyor daha sonra o siteden benim sağ tıklayıp adresini aldığım siteye yönlendiriyor dedim ve site adresini aldığım sayfayı C:\WINDOWS\system32\drivers\etc hosts dosyasının içine yazarak engelledim daha sonra sayfa yine açılmak istenince bu sefer başka bir adres ile karşılaştım arkadaşlar bu işten nasıl sıyrılabilrim. bana sistemi ger yükleme yap demeyin bu kadar uğraşan biri onuda yapmıştır herhalde

viking20
14-01-2009, 16:18   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

denetim masasına bakarmısın,Macromedia Flash Player kurulu mu?ayrıca Firefox ve yardımcı yamalarını(noscript, Adblock)kur.Hjack This tarzı programlarda deneyebilirsin.

Son Düzenleme: viking20 ~ 14 Ocak 2009 16:35
Banned
14-01-2009, 22:16   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

spy sweeperi denedin mi peki? pop upları engellemek içinde firefox için adblock eklentisini İE'için PopUpCop programını kullanabilirsin.