Lütfen Yardım Vestel 24VF3045 LED TV Pc bağlama

Aresters
23-11-2014, 21:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj

Merhaba Arkadaşlar Kısa Süre önce Vestelden 24VF3045 Modelinde LED TV aldım Ordaki arkadaşlarada bunu Bilgisayara bağlıcağımı Söyledim LED TV Bilgisayara Takıyorum Görüntü geliyor Fakat... HD video ve HD resimlerde Görüntü Çok kaliteli ama Windows Temalarında Nesneler Tırtıklı Pürüzlü Bulanık Yazılar Bulanık ve internet sayfaları bulanık çekilde istediğim gibi çıkmıyor
Full HD almama rahmen bu görüntüyü nasıl düzelte bilirim lütfen yardım Edin Ekran kartında HDMI çıkışı olmadığı için VGA çıkışı ile bağladım Ekran Kartım NVIDIA GeForce 8500 GT 1 GB Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 yardımlarınız bekliyorum

Aresters
25-11-2014, 20:54   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj

Merhaba arkadaşlar Sorunu Çözdüm. Eğer Bilgilenmek isteyen Arkadaşlar burdan yararlana bilir.
VGA çıkışı ile Bilgisayara Led Tv bağlamayınız Görüntü Gayet Bulanık Olacaktır. Size Tavsiyem Eğer Ekran kartınızda
HDMI Girişi yoksa. DVI ve VGA girişi varsa Yapmanız Gereken 20 Lira verip HDMI to DVI 1.8 metre Bir kablo alıp Ekranı HDMI olarak Ekran kartına DVI olarak Bağlamanız. Kaynak Menüsünden HDMI seçmeniz Gereklidir Sonra Kendiliğinden 1080p 1920*1080 doğal olarak Ekran Görüntünüz netleşecektir. İyi günler