Offıce 2010 [Acill yardım]

MehmeeT
01-06-2014, 13:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Chıp Onlıne üyeleri

Offıce 2013'den hazırlanmış bir ödevim var ama hocamın pc'deki Offıce 2010 dolayısıyla videolarım çalışmıyor bu yüzden sürüm düşürmeye çalışıyorum ama hiç bir yerde bulamadım mıcrosoft'un sitesinde 2013 var. benim acilen sürüm düşürmem lazım.

Şimdiden teşekkürler

konu yanlış yerdeyse şimdiden özür dilerim

mehmet_93
01-06-2014, 13:41   |  #2  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

kaydederken farklı kaydet deyip 2010 belgesi olarak kaydet. Ama belgeni 2010 da açıyorsa ve videoyu görüntülemiyorsa bu farklı bir sorundur diye düşünüyorum. sürüm uyumsuzluğunda hiç açmaması lazım diye bilyorum.

padisah
01-06-2014, 14:50   |  #3  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj

Aşağıdaki adreste satılıyor. (Sitenin güvenilirliği hakkında net bilgim yok.)
Güvenilir olmadığını öğrendiğim için, burada paylaştığım adresi kaldırdım.

Son Düzenleme: padisah ~ 20 Mart 2016 17:52
çipkolik
17-02-2015, 20:25   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese merhabalar . Bugün CHIP online a üye olup ilk yazımı yazıyorum. Öncelikle maalesef internetimin olmadığını belirteyim. Bu biraz utanılacak bir şey olsa da beni aşırı bilgisayar başında oturmaktan koruyor. Bugünkü gibi arasıra 1 günümü Wireless lı bir mekanda harcıyorum. Yazımı buraya yazmamın sebebi son günlerde canımı sıkan bir UPDATE yapmam. Orijinal Office 2010 programımı herhalde şeytana uyup güncelledim. Ama çalışması eskisi gibi olmuyor. İlk açıllışta epeyce bekliyorum. Bazen açılmıyor , ofis penceresi beyazlaşıyor. Eninde sonunda açılıyor ama keşke güncellemeseydim diyorum.  Birde Flash belleğe kurulan bir yedek Ofiice programı indirme seçeneği de vardı (Microsoft Office Starter To-Go Launcher) , 5,3 MB kadar ama asıl program olmadan çalışmıyor. Her bilgisayarda nasıl kullanılacak anlamadım. Onu da Deep Freeze kullandığım için asıl programı kaldırarak denedim. Hekimden sorma çekenden sor demişler ama gene de bir şey yazan olursa sanırım haftaya okuyabileceğim. Sevgiler ve saygılar .