CHIP Forum
Haber
İnceleme
Makale
CHIP TV
Galeri
Kategoriler
Forum
Canlı Yayın
11
Konu Seçenekleri

Resimlerle video yapmak

Yeni Üye
UID
107883

Kişisel Sayfası
Engelle

11 Mar 2013 22:09     #1
Merhaba arkadaşlar
sizin tavsiye edeceğiniz en kullanışlı ve efekt verilebilen , çok seçenek sunan program hangisi ?

movie maker demeyin aşırı basit ve yapabileceklerimiz çok sınırlı.

birde bir arkadaşım magix 2007 - 2008 professional diye bi program tavsiye etmişti. ama ne yazık ki bulamadım. belki siz bilirsiniz.
programda şu özellik göze çarpıyor , siz bir mekan seçiyorsunuz , diyelim ki çok lüks bir villa , videoyu oluşturduktan sonra kapıdan evin içine giriyor , harika kamera dönüm efektleri ile mesela duvardaki bir çerceveye yöneliyor , çercevede sizin koyduğunuz resim var , sonra masa da laptop var ona yaklaşınca duvar kağıdı sizin resminiz , masada bardak var bardağa yaklaşınca bardakta sizin koydugunuz resim var.

gerçekten aşırı mükemmel video yapmamıza olanak sağlıyordu. programın ismini bilen , hatırlayan yada benzer özellikte o işi yapan bir program söylerseniz sevinirim.

teşekkürler.

Bildir
Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Üye
UID
243106

Kişisel Sayfası
Engelle

11 Mar 2013 22:58     #2
senin istediğin gibi sinematik efektlere sahip değil ama benim tavsiyem pro show gold...

Teşekkür edenler: xyeze

Bildir Teşekkür et Yanıtla Alıntıla
Yeni Üye
UID
107883

Kişisel Sayfası
Engelle

11 Mar 2013 23:44     #3
pro show gold işimi görmüyor maalesef benm daha sinematik efekleri olan bir programa ihtiyacım var..

Üye
UID
86896

Kişisel Sayfası
Engelle

12 Mar 2013 09:30     #4
Böyle bir çalışmayı otomatik efektlerle yapman çok zor, bu çalışmayı after effects üzerinde apabilirsin ancak, tabi program hakkında deneyimin yoksa o da bir hayli uğraştırır o yüzden programı bilen birinden yardım alman en güzelidir.

11