Resimlerle video yapmak

xyeze
11-03-2013, 22:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba arkadaşlar
sizin tavsiye edeceğiniz en kullanışlı ve efekt verilebilen , çok seçenek sunan program hangisi ?

movie maker demeyin aşırı basit ve yapabileceklerimiz çok sınırlı.

birde bir arkadaşım magix 2007 - 2008 professional diye bi program tavsiye etmişti. ama ne yazık ki bulamadım. belki siz bilirsiniz.
programda şu özellik göze çarpıyor , siz bir mekan seçiyorsunuz , diyelim ki çok lüks bir villa , videoyu oluşturduktan sonra kapıdan evin içine giriyor , harika kamera dönüm efektleri ile mesela duvardaki bir çerceveye yöneliyor , çercevede sizin koyduğunuz resim var , sonra masa da laptop var ona yaklaşınca duvar kağıdı sizin resminiz , masada bardak var bardağa yaklaşınca bardakta sizin koydugunuz resim var.

gerçekten aşırı mükemmel video yapmamıza olanak sağlıyordu. programın ismini bilen , hatırlayan yada benzer özellikte o işi yapan bir program söylerseniz sevinirim.

teşekkürler.

çhip10line
11-03-2013, 22:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

senin istediğin gibi sinematik efektlere sahip değil ama benim tavsiyem pro show gold...

çhip10line bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
xyeze
11-03-2013, 23:44   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

pro show gold işimi görmüyor maalesef benm daha sinematik efekleri olan bir programa ihtiyacım var..

badwizard
12-03-2013, 09:30   |  #4  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Böyle bir çalışmayı otomatik efektlerle yapman çok zor, bu çalışmayı after effects üzerinde apabilirsin ancak, tabi program hakkında deneyimin yoksa o da bir hayli uğraştırır o yüzden programı bilen birinden yardım alman en güzelidir.