Sunucu güvenlik sertifika sorunu ?

soner-24
13-10-2010, 14:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
215 mesaj

Merhaba yaklaşık bir haftadır aşağıda yazılı olan sorunla uğraşıyorum Win7 ve Xp de denedim aynı bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

sadece hotmail deyil birçok sitede böyle yapıyor.

Sunucunun güvenlik sertifikası henüz geçerli değil!

login.live.com etki alanına ulaşmayı denediniz, ancak sunucu, henüz geçerli olmayan bir sertifika sundu. Bu sertifikanın güvenilir olup olmadığına dair bilgi yok. Google Chrome, bir saldırganla değil, login.live.com ile iletişim kurduğunuzun garantisini veremez. Bilgisayarınızdaki saat ve saat dilimi ayarlarının doğru olduğundan emin olmalısınız. Bu ayarlar doğru değilse, sorunları giderip bu sayfayı yenilemelisiniz. Doğruysa ilerlememelisiniz.

soner-24
19-10-2010, 11:02   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
215 mesaj

Sorun çözüldü anakartın pili takılıyken diskler tanınmıyor diye pilleri çıkartmıştım bu yüzden ayarların kaydı tutulmuyordu sistem tarihi ve saati hep 01.01.2002 diye başlıyordu bu sabah tekrar olay görüntüleyiciye baktığımda şu anki tarih ve saat sertifikayla uyuşmuyor diye bir uyarı vardı tarih ve saati düzelttim artık hata vermiyor.

hamzadernek
28-12-2013, 12:28   |  #3  
hamzadernek avatarı
Taze Üye
16 mesaj

Güvenlik sertifikası sorunu elimden geldiğince çözüm seceneklerini yazdım kardeşim...Umarım faydalı olur.. http://goo.gl/O5AONs