telefon özelliği olan tablet önerisi olan varmı

burak31991
04-08-2011, 14:23   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
228 mesaj

yardımcı olursanız sevinirim bu ürünün telefon özelliği olmasınıda istememin nedeni akıllı telefonların ekranlarının küçük olması  o nedenle tabletlerin tam bana göre olduğunu düşünüyorum

gadget
17-08-2011, 04:26   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

10 aylik Galaxy Tab kullanicisi olarak fiyat performans üstünlügü nedeniyle bu tableti özellikle tablet almak isteyenlere tavsiye ediyorum. Galaxy Tab kullanmasi cok zevkli fakat ekrani biraz büyük oldugu icin sicak havalarda devamli yaninda tasima kolayligi pek yok. Eger devamli yanimda bulunsun diyorsan yeni cikacak acer iconia smart isimli telefona göz atmanda fayda var. Ama hemen bir telefon almak istiyorsan ve yanindan hic ayirmayacaksan samsung galaxy s2 den sasma.

Ayrica 7 inc büyüklügündeki bir Tableti kulagina dayayip konusamayacagin icin -ses sadece yüksek sesli hoparlörden disariya veriliyor, cep telefonu gibi kulagina dayayip dinleme imkanin yok- telefon görüsmelerinde BT kulaklik kullanman gerekecek.

Son Düzenleme: gadget ~ 17 Ağustos 2011 04:37
mozanlar
03-01-2012, 18:03   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

1-galaxy tab p1000 (mağazada yok) 2. eli 750 tl civarı garantili
2-dell streak 5 (mağazada yok) 700 tl sıfırı webde.
3-galaxy note (şu an pahalı) 2000 tl civarlarında  yurtiçi garantili.1500 falan garantisiz yurtdışı
4-galaxy tab 7 plus (gelmek üzere)

zaten artık ses transferi olmayacak tabletlerde.voip uygulaması yani webden sesli görüşme teknolojilerine geçilecek.hem ucuz olacak.o yüzden 5'' telefon tablet için idealdir.ama 7 ve yukarası çok mantıklı değil.hem sürekli bluetooth kuaklıkla gezicen hemde öle cebine at git olmayacak.bu yüzden cep telefonu orta ayar 3g li bir tane alıp wifispot özelliği ile tabletide webe bağlamak en mantıklı çözüm.mesela galaxy p7300 ü şiddetle tavsiye ediyorum.1050 tl civarı.yada archos 80 g9 720 tl.
sevgiler..