Toplu Resim Gönderme

HPQ-User
19-11-2009, 14:36   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Nazar sormuş:
Ben sürekli müşterilerime dükkanımdaki çekmiş olduğum malların fotoğraflarını hotmail yoluyla yollamak zorunda kalıyorum. Tek tek çok uzun zaman alıyor. Acaba Toplu halde nasıl resimler yollayabilirim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Sistem özelliklerimin sorumla alakası yok.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.1.5) Gecko/20091102 Firefox/3.5.5 (.NET CLR 3.5.30729)

cbilgen13
19-11-2009, 14:47   |  #2  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

az önce bende baktım daha önce toplu şekilde resim gönderebiliyordun..bende bulamadım ama aklıma gelen en pratik çözüm göndermek istediğin resimlerin tamamını bir klasöre atıp winrar benzeri bir programla sıkıştır..tek dosya halinde gönder...yada kendine şık bir site yaptır...güzel görünümlü kolay değiştirilebilir birde resim galerisi yaptır sitene sen müşterilerine göndereceğine müşteriler sitene girip baksınlar hem reklamın olur... kolay gelsin..

metallcii
20-11-2009, 01:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
144 mesaj

imageshack.us da 4 resmi birden upload edebilirsin , resimleri upload edip linklerini gönder , çok kolaydır

OSMAN BAĞÇEVAN
20-11-2009, 05:48   |  #4  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

orada ki resmin aynısını bulup , iki hotmail.com un yan yana yazdığı yere müşterilerinizin hotmail ini yazın...

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 20 Kasım 2009 05:48
Milacious
20-11-2009, 05:58   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

Ya millet kusura bakmayın buraya yazıyorum ama sinir krizleri geçirdim 1 saattir konu açamıyorum Yeni Konu linki gözükmüyor üyelikten çıktım 1 kere gözüktü tıkladım üyelik sordu üyeliği yazdım gene gözükmedi nasıl konu açıcam ben ?

OSMAN BAĞÇEVAN
20-11-2009, 06:02   |  #6  
Denetmen
6,606 mesaj

sizin işletim sisteminiz neyse yada sorunuz ne ile alakalı ise , o foruma konu açın ki sabit konularda da üyeler konu açmasın tarzında birşey yazıyor..konu açıcağınız foruma gidin
mesela üsteki uzamanıma sor a tıklayın..açılan sayfada sağ üstte yerlere bakın..yeni konu yazdığını görüceksiniz..

cbilgen13
20-11-2009, 07:46   |  #7  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
orada ki resmin aynısını bulup , iki hotmail.com un yan yana yazdığı yere müşterilerinizin hotmail ini yazın...
Osman burada ne anlatmak istedin?? böyle yapınca toplu şekilde resim gönderebiliyor muyuz ?

OSMAN BAĞÇEVAN
20-11-2009, 07:56   |  #8  
Denetmen
6,606 mesaj
Alıntı: cbilgen13  
Osman burada ne anlatmak istedin?? böyle yapınca toplu şekilde resim gönderebiliyor muyuz ?
Nazar diyor ki , tek tek gönderiyorum..Bende diyorum ki buradan toplu halde gönderbilirsiniz..

cbilgen13
20-11-2009, 08:17   |  #9  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
Nazar diyor ki , tek tek gönderiyorum..Bende diyorum ki buradan toplu halde gönderbilirsiniz..
ama nazar DİYOR ki, ben resimleri tek tek ekleyerek göndermek zorunda kalıyorum DİYOR..adresleri tek tek yazmak zorunda kalıyorum demiyor ki...

OSMAN BAĞÇEVAN
20-11-2009, 08:41   |  #10  
Denetmen
6,606 mesaj
Alıntı: cbilgen13  
ama nazar DİYOR ki, ben resimleri tek tek ekleyerek göndermek zorunda kalıyorum DİYOR..adresleri tek tek yazmak zorunda kalıyorum demiyor ki...
uyarınız için teşekkür ederim öncelikle..Ben sizin yorumunuza saygı duyuyorum, aynı şekilde  de
benim yorumuma saygı duyurmasını da isterim..Yanlış birşey sölediğimi sanmıyorum ki yanlış birşey sölediysem bunu siz değil , konu sahibi verir..
Resimleri o gördüğünüz resimde ki yere koyar , adresleri yazar , hepsine topluca gönderir olur biter...
Düşüncemiz farklı diye ne kırmızyla yazmanıza gerek var , ne de benim mesajımı alıntı yaparak cevap yazmanıza gerek var...

cbilgen13
20-11-2009, 10:02   |  #11  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

yok sana tepki olsun diye kırmızı yazmadım...kırmızı yazmamın nedeni bambaşka bir konu...word'te yazım denetimi diye bir uygulama var biliyorsun..hatalı yazılan kelimelerin altı kırmızı ile çizilir...bende bundan dolayı kırmızı yazdım..ben çok iyi türkçe yazar yada konuşurum söylemiyorum ama bildiğim kadarıyla türkçe de DİYOR diye bir kelime yok.."söylüyor" yada "söylemek istediği" daha uygun kelimeler olurdu..

cevabına saygı konusuna gelince ben sana saygısızca herhangi birşey yazdığımı sanmıyorum... sadece konuyu yazan arkadaş konuya hakim bir arkadaş değil...bunun için kafa karıştırıcı cevaplar işini kolaylaştırmak yerine aksine zora sokacaktır...ben bile ne anlatmak istediğin 3. okumamda anladım.. sadece senin için geçerli değil bu durum cevap yazan çoğu arkadaşımız sade ve düzgün bir türkçe yerine anlaşılması zor soruyu soran kullanıcının düzeyine dikkat etmeden cevaplar yazıyorlar...yada tamamen teknik bilgilerden oluşan sağdan soldan buldukları yazıları kopyala-yapıştır yöntemiyle bir yerden alıp buraya taşıyorlar sadece...sanırım yeterli bir açıklama olmuştur...

nillili
16-01-2015, 14:10   |  #12  
Taze Üye
4 mesaj

toplu smsnasıl atılır ?