TTNet Yalın İnternet Bağlatıcam

LENO7
04-09-2012, 21:30   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Şuan Vodafone Faturasız 3G internet ile bağlanıyorum..
TTNet yalın internet bağlatıcam..Aylık Yalın İnternet erişim ücreti olarak 15 TL alınıyor..sizce geçiyim mi..Yoksa Telefon Bağlatıp normal internet mi alıyım..Yalın bağlatırsam hız farkı olur mu...Şuan santrale uzaklığım galiba 1 KM falan...internete en fazla kaç Mbps hızla bağlanabilirim...birde ilk bağlattığım için neler yapmalıyım..nerelere para harcıcam..ve ne kadar sürede internetime kavuşabilirim..

Modemde lazım tabiki..TTNet'den taksitle mi alıyım yoksa sizin önerdiğiniz 8 Mbps'yi kökten çekebilicek ve kablosuz için iyi sayılabilicek ucuz bir modem mi alıyım.Birde Yalın internet nasıl oluyor bildiğim kadarıyla komşunun telefonundan bağlatılıyormuş..doğrumudur....Teşekkürler..

Son Düzenleme: LENO7 ~ 04 Eylül 2012 21:31
Batuhan Karsan 26
04-09-2012, 21:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: LENO7  
Şuan Vodafone Faturasız 3G internet ile bağlanıyorum..
TTNet yalın internet bağlatıcam..Aylık Yalın İnternet erişim ücreti olarak 15 TL alınıyor..sizce geçiyim mi..Yoksa Telefon Bağlatıp normal internet mi alıyım..Yalın bağlatırsam hız farkı olur mu...Şuan santrale uzaklığım galiba 1 KM falan...internete en fazla kaç Mbps hızla bağlanabilirim...birde ilk bağlattığım için neler yapmalıyım..nerelere para harcıcam..ve ne kadar sürede internetime kavuşabilirim..

Modemde lazım tabiki..TTNet'den taksitle mi alıyım yoksa sizin önerdiğiniz 8 Mbps'yi kökten çekebilicek ve kablosuz için iyi sayılabilicek ucuz bir modem mi alıyım.Birde Yalın internet nasıl oluyor bildiğim kadarıyla komşunun telefonundan bağlatılıyormuş..doğrumudur....Teşekkürler..

yalın internette telefon olmadığı için direk santralden bağlıyorlar kabloyu.1 km ise uzaklık pek hız alamassın diye düşünüyorum.

LENO7
04-09-2012, 21:46   |  #3  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
yalın internette telefon olmadığı için direk santralden bağlıyorlar kabloyu.1 km ise uzaklık pek hız alamassın diye düşünüyorum.
 aslında santral nedir bilmiyorum..bizim 700 metre ilerde PTT var orası Türk Telekom'da oluyor..ben oraya santral diyorum...google maps'te 700 metre gösteriyor ama ben 1 KM dedim..

Son Düzenleme: LENO7 ~ 04 Eylül 2012 21:51
VVILL
04-09-2012, 23:17   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Mevcut Ttnette yalın internet kampanyası var Eylül ayı sonuna kadar netlimitsiz tarifesi 59.90 lira aylık ücretle bahsetmiş olduğunuz Yalın internet erişim ücreti bu tarifenin içinde dahil olarak verilir 12 ay taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.Ayrıca kampanyadan ücretsiz kablosuz modemde alabilirsiniz.Normal adsl ile arasındaki tek fark evde telefon kullanmanıza gerek yoktur.Ayrıca kablo binanızda yer alan ankastreden evinize çekilir. Umarım bilgilendirici olmuştur unutmadan söyleyeyim smile adsl kullanıcısıyım.

LENO7
05-09-2012, 19:33   |  #5  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Güncel...

LENO7
07-09-2012, 20:42   |  #6  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

az önce TTNet ile konuştum...Bağlanmak için 22 dakika bekledim..sonunda bir bayan konuştu..merak ettiğim soruları sordum ama kendisinin hiç bir bilgisi yok sadece TTNet'in sayfasına bakarak bilgi veriyor..Birde ''bakıyorum'' diyor..Daha şimdiden TTNet'ten soğudum ama başka seçeneğim yok..

blogcux
21-05-2015, 23:04   |  #7  
blogcux avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Tüm firmalara ait yalın internet kampanyaları sayfasına aşağıdaki link ile erişip online başvuru yapabilirsiniz.

yalın internet