Türk yapımı facebook ve twitter e rakip ilkok.com

ilkok
05-08-2015, 04:09   |  #1  
ilkok avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

www.ilkok.com türkçe arkadaşlık sitesi bir arkadaş sitesi olarak bakmak kesinlikle büyük bir hata olur.

Sunduğu çok çeşitli özelliklerle bir sosyal topluluk niteliğide olan bu sitede bloglara ve forumlara, müzik arşivine, katkıda bulunabiliyor, sohbet edebiliyor ve tüm bu özellikler aracılığıyla yeni kişilerle tanışabiliyorsunuz.

Yanisi siz zaten sevdiğiniz şeylere uğraşıp ilgilenirken o an aynı ilgilere sahip biri zaten sizinle aynı ortamda bulunuyor ve size sadece sohbeti derinleştirmek düşüyor. Tamamen ücretsiz olan bu sitede tek yapmanız gereken üyeliğinizi tamamlayıp profilinizi oluşturmak. Üstelik, üye olmak istemeyenler için facebook ve google hesapları ile üye olmadan

Bu arada Chip.com.tr den destekleri bekliyorum. En azından bir tanıtım yazası yapabilirse proje üzerinde aylardır uğraşıyorum yurtdışından bir çok yabancı arkadaşımda emek verdi. on binlerce saat harcadık.  iletişim için adresim bilgiyesusamisadamhotmail.com herkeze teşşekürler.

ahmetbr
19-03-2017, 20:35   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

Merhaba Arkadaşlar,

https://www.penpaland.com tavsiye ediyorum , buradan kendinize arkadas edinebilirsiniz.