Türksat'tan kampanya: Bağlantı ücreti yok!

CHIP Online
12-02-2009, 17:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Kablo internet erişiminden faydalanmak isteyen kullanıcılar için Türksat'tan yeni kampanya...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Turk ... reti-yok_10923.html

Türksat A.Ş yaptığı yazılı açıklama ile Uydunet'e yeni abone olmak isteyenlerin, 9 Mayıs'a kadar 30 TL'lik kurulum ücretini ödemeyeceklerini duyurdu. 10 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan Uydunet hizmetinde gerçek genişbant internet erişim hızının 20 MB'a kadar çıkabildiği vurgulanarak, Uydunet abonelerinin VOIP özellikli modemi taksitle satın alabilecekleri de belirtildi.

Temiz internet
Uydunet'in sunduğu "çocuklar için temiz internet" hizmetinde, zararlı içerikler ile zararlı sitelerin kaynağında engellendiği anlatılan açıklamada, "Güvenli internet hizmetinde ise abonelerimize Türksat merkezindeki güvenlik duvarları ile korunarak kendi bilgisayarlarına antivirüs programları yüklemelerine gerek kalmadan merkezden koruma sağlanıyor. Uydunet abonelerine ayrıca, çocuklar için temiz internet hizmeti çerçevesinde içerik filtreleme hizmeti de veriliyor" ifadelerine yer verildi.

Tüm konu: Türksat'tan kampanya: Bağlantı ücreti yok!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Kablo internet kullanıyor musunuz, görüşleriniz...

Fattur
12-02-2009, 19:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Hayır ama kullanılabilinir..
Destek yok ama ne yazıkki..

escape
13-02-2009, 07:18   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
183 mesaj

Adı üstünde kablonet yani sadece kablolu tv'nin olduğu yerlerde sunuyorlar bu hizmeti,sizin bulunduğunu semtte kablo tv yoksa doğal olarak abone olamıyorsunuz. Ben ankara çankayada oturuyorum ilk bizim buraya gelmişti yıllar önce,bizde gidip abone olduk. Sonra kablo tv gelmeden faturası geldi,"ulan bu ne" "hiiç ne olacak fatura" "lan biz daha izlemedik'ki,daha bağlamadınız'ki" "olsun abone değilmisiniz,ödeyeceksiniz kardeşim, hem ödeyin bir itirazınız varsa başvuru hakkınız olsun!!!"  ne gülmüştüm o zamanlar babam çıldırmak üzereydi,meğer imzaladığı sözleşmede bunlar yazıyormuş. Hizmet bizim mahalleye gelince alacakmışız

TuncaBozkurt
13-02-2009, 17:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Kullanmıyorum. Bir aralar çok araştırmıştım. Ama daha sonra TTNet bana kıyak geçip 1 yıl 4 MBit'lik ADSL verince vazgeçtim tabi.Kahkaha

escape
Adı üstünde kablonet yani sadece kablolu tv'nin olduğu yerlerde sunuyorlar bu hizmeti,sizin bulunduğunu semtte kablo tv yoksa doğal olarak abone olamıyorsunuz. Ben ankara çankayada oturuyorum ilk bizim buraya gelmişti yıllar önce,bizde gidip abone olduk. Sonra kablo tv gelmeden faturası geldi,"ulan bu ne" "hiiç ne olacak fatura" "lan biz daha izlemedik'ki,daha bağlamadınız'ki" "olsun abone değilmisiniz,ödeyeceksiniz kardeşim, hem ödeyin bir itirazınız varsa başvuru hakkınız olsun!!!"  ne gülmüştüm o zamanlar babam çıldırmak üzereydi,meğer imzaladığı sözleşmede bunlar yazıyormuş. Hizmet bizim mahalleye gelince alacakmışı
İmzalanan sözleşmeyi okumak gerek.

Polat Alemdar
19-02-2009, 16:21   |  #5  
Üye
57 mesaj

biara kullandım çok memnundum. Ama taşınınca gittiğimiz yerde kablo tv olmadığından adsl geçtim. genede özlüyorum kabloyu ya :)