Ücretsiz kitap paylaşım sitesi kurdum önerileriniz

emrecansari
24-12-2016, 15:39   |  #1  
emrecansari avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar.

Ücretsiz kitap dağıtma ve paylaşım üzerine bir site kurdum.
Sitenin linki : Kitappaylasin.com - Ücretsiz Kitap Paylaşım PlatformuFacebook adresimiz : https://www.facebook.com/kitappaylasin/

Sitenin mantığı şu;
Bir mağaza yada başka bir yerden kitap alıyorsunuz okuyorsunuz yada elinizdeki kitabı sitemizin adresine gönderiyorsunuz.
Sitemize gelen kitapların birçok kitap satış sitenizden fiyat alınarak ortalama fiyat çıkartılıyor ve hesabınıza puan ekleniyor. 
Örnek verecek olursak: bir kitap gönderdiniz ve kitap - D&R da 10 TL, babil.com da 9 TL, idefix.com da 11 TL ye satılıyor bu kitabın değerine 10 TL ye karşılık gelen 10 puan ekleniyor.
yine aynı mantıkla sitemize daha önceden gelen kitaplar sitemizde sergileniyor ve siz bu puanlarla yeni kitap siparişi veriyorsunuz.
Herhangi üyelik ücreti, Kitap sipariş ücreti, Komisyon gibi ücret ödemiyorsunuz.
Ek olarak sitemize yapılan bağışlarlada sitemize başvuru yapan tüm öğrencilerimize soru bankaları ve konu anlatımlı testler alıp öğrencilere ücretsiz göndermeyi hedefliyoruz.
Sitemizin gelirini reklam ve sponsorluktan çıkarmakta kullanıcıdan ücret talep etmemekteyiz.

Sitemiz daha 3-4 gündür yayında olduğu kitap çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz.
Lütfen kitapların azlığı ile ilgili yorumlarınızı en sona bırakın bunun farkındayız.

Bunun haricinde Bu site ile ilgili düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum.
Ek olarak okumadığınız yada daha önce okuduğunuz kitapları gönderirseniz sitemize çok büyük bir destek sağlamış olursunuz.

Şimdiden Teşekkürler.

Kitappaylasin.com - Ücretsiz Kitap Paylaşım PlatformuFacebook adresimiz : https://www.facebook.com/kitappaylasin/

Belin Sipahi
07-02-2017, 13:08   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8 mesaj

Tebrik ediyorum... Başarılarınızın devamın dilerim... %35 in ömründe hiç kitap okumadığı bir ülkede işiniz zor olacak... ama sabır ile bir yerlere varılabilir...