Ukash Bozdurma Dikkat

adnandizicii35
03-03-2015, 10:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Tutturduğum kuponların resimleri bunlar arkadaşlar

Arkadaşlar geçenlerde 2 kupon tutturdum.Kuponların resimlerini yükledim.İlk kuponumdan kazancım olan 500 tl'yi ukash yoluyla www.hizliukashbozdurma.com 'a bozdurdum.20 dakika içerisinde hesabıma paranın geçeceğini söylediler ve dedikleri gibi 20 dakika içerisinde hesabıma parayı geçtiler ama kurları biraz düşüktü.İnsanoğlu aç gözlü derler ya gerçekten doğru diğer kupondan kazandığım 410 tl yi daha yüksek kur veren bir siteye bozdurmak istedim.Nereden bilebilirdim böyle olacağını google amcadan kuru daha yüksek olan www.odemehizmeti.net isimli siteyi buldum ve kodu verdim onaylandığını yarım saate hesabıma paramın geçeceğini söylediler.Fakat yarım saat sonra hesabıma para gelmedi siteye tekrar dönüş yaptım beni türlü sebeplerle oyaladılar ve sonra paramı yolladıklarını söylediler.Tekrar hesabıma baktım para yoktu siteye tekrar giriş yaptım ve sitenin beni engellediğini farkettim.Kısaca dolandırıldım dostlar.İster istemez koyuyor insana Şahıs ismi Mert kırca denen şerefsizdi dikkatinize.Bu www.odemehizmeti.net den kesinlikle hiç bir işlem yapmayın arkadaşlar saygılarımla.