uzaktan pc takip..?

saymex
15-05-2012, 11:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
298 mesaj

Merhaba arkadaşlar..
2 tane yeni şube açtım kendim denizlide ikamet ediyorum diğer iki şubem antalya ve izmirde benim derdim ofislerimde çalışan kişilerin bilgisayarlarını buradan takip edebilmek ekran görüntüsü ve seslerini dinleyebilmek. Bunu yapabileceğim bir sistem veya program mevcut mu.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Ramshackle
15-05-2012, 11:18   |  #2  
Ramshackle avatarı
Üye
84 mesaj

Benim aklıma ilk gelen pclere Team Viewer bulunma ve sürekli aktif olma zorunluluğu geldi. Bu sayede istediğiniz zaman şifreyi girerek o bilgisayarları yönetebilirsiniz.

Banned
15-05-2012, 11:27   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

bilgisayarlarda statik ip kullanılıyorsa bunun için birçok yazılım olduğu gibi yazılıma gerek kalmadan direkt olarakta bağlanabilirsiniz.

saymex
15-05-2012, 11:29   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
298 mesaj

teamviewer zaten onları teknik testek için kullanıyoruz birde alpemix var.. benim amacım onları dinlediğimi bilmemeleri bulunduğum ofiste NetSupport School kullanıyorum hiç bi şekilde beni göremiyolar bu pogramla ama bu da local de çalışıyo bildiğim kadarıyla bana localın dışında da işeyarar bişi lazım bunun tarzında..

Son Düzenleme: saymex ~ 15 Mayıs 2012 11:32
ekran kartı
15-05-2012, 13:21   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Dinleme olayı yasal olarak uygun değil diye biliyorum ve etik olarak son derece yanlış.

Sizi dinlemelerini ister miydiniz? İnsan haklarına ihlal bence dinleme yapmak. Özel denen bir şey kalmaz. Orada belki patrona hakaret edecek gerekirse özel şeylerini arkadaşıyla konuşacak. Bu o insanın hayatı. Bunu dinlemeye kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum. Her iki taraf içinde dinlemek ilişkiler açısından daha iyi.

Ama görüntülü takip yapın bu hakkınız. Bilgisayardaki anlık görüntüyü takip edebileceğiniz programlar var ama sesi de alan program hiç denemedim ve görmedim.

Son Düzenleme: ekran kartı ~ 15 Mayıs 2012 13:25
saymex
16-05-2012, 10:14   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
298 mesaj
Alıntı: ekran kartı  
Dinleme olayı yasal olarak uygun değil diye biliyorum ve etik olarak son derece yanlış.

Sizi dinlemelerini ister miydiniz? İnsan haklarına ihlal bence dinleme yapmak. Özel denen bir şey kalmaz. Orada belki patrona hakaret edecek gerekirse özel şeylerini arkadaşıyla konuşacak. Bu o insanın hayatı. Bunu dinlemeye kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum. Her iki taraf içinde dinlemek ilişkiler açısından daha iyi.

Ama görüntülü takip yapın bu hakkınız. Bilgisayardaki anlık görüntüyü takip edebileceğiniz programlar var ama sesi de alan program hiç denemedim ve görmedim.

sana sonuna kadar hak veriyorum ancak bizim işte öyle olmuyor başında durmadığın zaman kişi müşterilerden para kaçırmaya başlıyor kendi üzerinden pirim kazanıyor bunların tespiti içinse illaki yaptığı görüşmeleri kayıt altına alabilmem gerekli. aynı anda 50 kişiyi dinleyemem zaten benim amacım şüphe duyduklarımı dinlemek...

demsican
23-02-2015, 15:14   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

Aradığınız yazılım sanki www.smartruling.com.tr adresinde var gibime geliyor.

demsican
23-02-2015, 15:18   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

Aşağıdaki linkte ki yazıyı okursak konu hakkında ki bilgilerimiz aratacaktır. Sanıldığı gibi olmadığı görülüyor.

Alıntı: ekran kartı