Web ve Grafik Tasarım Eğitimi

feritkinali
09-07-2014, 11:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bilge Adamdan Web ve grafik tasarımcılık eğitimi almak istiyorum. Bu konuda bir tavsiye verebilecek olan var mıdır acaba? Yararı olur mu bildiğiniz başka yer varmıdır veya ne biliym şimdi para vercez yani boşa varcamak istemiyorum paramı.

BreenLine
09-07-2014, 19:18   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
69 mesaj

ben uzak dur derim. o kadar para vereceğine internette bi ton eğitim videosu onları indir izle yada git kitapçılarda bi ton kitap bulursun bunlarla alakalı. kitap al kendin çalış. o kadar para vermeye kesinlikle değmez

cm1987_
15-08-2014, 21:30   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
58 mesaj

bir dönem gündemıme gelmıstı kadıköy de basvuru yapmaya gitmiştim fıyat konusunda kolaylık saglıyorlar teknık egitim merkezi oldugu ıcın cd kıtap konusunda yardımcı olurlar ama iş birazda senın kendını gelıstırmende bitiyor yoksa öbürleri gibi bilge adam kötü egitim veriyor falan yok öyle birşey bılge adamda yazılım egitimi alan arkadaslarım var hepsı ısınde gücünde ctech sertifikası olan her kurum teknık egitim konusunda ıyıdır

FurkanAkkaya
02-01-2015, 15:48   |  #4  
FurkanAkkaya avatarı
Taze Üye
7 mesaj

Bir ara grafikerliğe merak saldım ve işi öğrenmek istedim, forumlardan tanıştığım bi arkadaşım sayesinde kadıköyde bahariye caddesinde bilişim eğitim merkezi diye bir yer öğrendim. 2 aydır devam ediyorum ve verdiğim paranın son kuruşuna kadar karşılığını alıyorum tavsiye ederim :) ayrıca şu sıralar kampanya dönemindeler kaçırmadan bi gidip görüşmeni tavsiye ederim :)

Son Düzenleme: FurkanAkkaya ~ 02 Ocak 2015 15:49
Batuhan Kuru
09-08-2015, 20:21   |  #5  
Batuhan Kuru avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8 mesaj

İnternette youtube'de baya ders var . Gayette açık ve net dersler . Önerim : Afgan Rasulov . Kolay gelsin .

PronsoR
01-09-2015, 23:34   |  #6  
Taze Üye
14 mesaj

Merhaba,

Kendi ekmeğini bu yoldan çıkararak geçimini sağlayan bir kaç eğitimci YouTuber var. YouTube'den bu tür eğitim derslerini izleyerek bilgi sahibi olabilirsin. Para vereceğim ve kaliteli bir şeyler yapacağım diyorsan yalnızca bir programa heves etmelisin. Bende PhotoShop kullanıcısıyım, grafik tasarımcısıyım. Profesyonel olarak bu işi yapan bir çok tanıdığım var. Yalnızca PhotoShop kullanarak elinden her türlü iş gelen bir abim var, kendisi çok becerikli ve cana yakındır. Bu tip insanlarla tanışıp kaynaşarak kısa kısa eğitim alabilirsin. Hiç yoktan böyle iyi niyetli ve yardım sever insanlara para vererek yardımcı olabilir ve kendine bir şeyler katabilirsin.

İyi günler dilerim.

musimurg
13-09-2015, 12:50   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

Bemar Kariyer Okulu'nu deneyebilirsiniz. www.bemarkariyer.net sitesi.