Wifi driver is missing hatası

saazbaum
01-07-2015, 21:30   |  #1  
saazbaum avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

herkese iyi akşamlar uzatmadan konuya gireceğim. 
Asus k53sd model laptop' uma win7 ultimate 64bit format attım. Bütün driverlarımı sorunsuzca yükledim ancak wireless driverımı bir türlü çalıştıramıorum. üretici firmanın destek sayfasından wireless driverlarını denedim hepsinde buna benzer hatalar verdi. >> no supported wifi adapter was found. << yada >> wifi adapter is missing << bu gibi hatalar aldım naptımsa çözemedim :(  Fn tuşu ile wifi etkinleştirme çalışmıyor onu da denedim. laptopun yanında sağında solunda wifi açma kapa düğmeside yok. kablo ile sıkıntısız inernete bağlanabiliyorum. yardımlarınızı bekliyorum herkesin ramazanı mübarek olsun..

Düzenleme: Driver tarayıp güncelleyen programalrdan bazılarını denedim ancak onlar herhangi bir hata ile karşılaşmadı.

Son Düzenleme: saazbaum ~ 01 Temmuz 2015 21:31 Neden:
saazbaum
02-07-2015, 08:47   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Hiç yardım eden yada bilen çıkmadı ama bir şekilde yaptım. aynı sıkıntıyı çekenler için anlatıyım. bilgisayarım baştan beri sıkıntılıymış :). kablosuz ağı açınca sağ alttaki AĞ simgesi değişmiyor.o_O ?nasıl yani? şöyle yani sağ alttaki ağ simgesinde koblo yok simgesi (bilgisayar simgesi üzeri kırmızı çarpı) ancak wifi yi algılıyor o_O. baştan beri sıkıntım smgeninin değişmemesiymiş. sizdede aynı problem olabilir. iyi forumlar :)