Windows 7 Home Premium Dil Paketi Yüklemek

Deniz Selçok
13-11-2009, 10:55   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
385 mesaj

Windows 7 Home Premium İngilizce sisteme türkçe dil paketi yükleyebiliyor muyuz arkadaşlar. Ultimate ile zaten Windows update üzerinden geliyor. Peki bunu home premium da nasıl yaparız.

black_flood
13-11-2009, 11:05   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

yükleniyor hatta home basic ve starter sürümlerinede yükleniyor tabiki yüklemek için konsol açılması lazım ama konsolun nasıl açıldığına dair bir dökümanım yok. hazır açılmış halini kullandım konsolun ultimate sürümü gibiydi sadece sysprep açıkken işlem yapıp işlemleri bitirdikten sonrada restart atıp sistem kayıt defterinin baştan düzenlenmesini bekleyeceksin.

asus firmasının gönderdiği tüm basic home pre ve starter sürümlerinde bu konsollar açık geliyor. ayrıca 8 farklı dilden istediğini yükleme imkanı sunuyor konsol.

Banned
13-11-2009, 11:15   |  #3  
Banlandı
300 mesaj

Netten türkçe yamasını indiriyosun sonra DENETİM MASASI/SAAT DİL BÖLGE/BÖLGE VE DİL/KLAVYELER VE DİLLER/DİL YÜKLE VE KALDIR SEKMESİN den indirdiğin türkçe yamayı gözat dan gösterek yükleyebilirsin.

Deniz Selçok
13-11-2009, 11:30   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
385 mesaj

Home premium da bu menü var yani öyle mi.

Kapalı Hesap (153334)
13-11-2009, 12:04   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

İngilizce home orjinalse sözüm yok.Ama entegreli ise bazı uygulamalar çıkıyor içinden.Ama baya bir ram tasarufu sağlıyor ne yalan söyleyeyim.
İşte entegre windows 7 çıkan uygulamalar.Ram 259 mb.Seninkide bu ise çalışmaz.
Millet uğrasır özellik katalım diye bizimkilerde özellik çıkarmak için uğrasır.

Sistemden Çıkarılanlar

UYGULAMALAR
Games-Inbox Games
Games-Premium Inbox Games
Speech Support
System Information
Welcome Center
Wordpad
DRİVERLAR
Tüm sürücüler cıkarıldı.
DONANIM
XBOX 360 Controller
DİLLER
Tüm diller cıkarıldı
MULTİMEDİA
Music and Video samples
Sample Pictures
Screensavers
SideShow
Sound Recorder

Internet Information Services (IIS)
Windows Collaboration
SERVİSLER
hata raporlama
cevrim dışı dosyalar
windows arama
SİSTEM
Beep
Yardım
IMAPIv2 Burning Support
Manual Install (Setup.exe)
Natural Language
Security Center
Sync Center
System Restore
Tablet PC
Windows Defender
Windows Easy Transfer
Windows SAT (Performance Index)
Zip Folder

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (78648) ~ 13 Kasım 2009 12:05
kirpikral123
13-11-2009, 12:10   |  #6  
Yıllanmış Üye
772 mesaj

Normalde yoktur surum ile oynandığında çıkıyor ben lisanslı surumu kullandım yoktu orda ing olduğu için kullanmaya devam edemedim.Şimdi tr entegreli surumu kullanıyorum ve böyle bir seçenek var denetim masasında.Sana tavsiyem dil entegreli kullanma ing iyiyse gerek yok birde bi suru dil hatası var.Benim ing berbattır ben o yuzden kullanıyorum ama istemeyerek bunu yapıyorum.

dahey
12-11-2012, 19:17   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: black_flood  
yükleniyor hatta home basic ve starter sürümlerinede yükleniyor tabiki yüklemek için konsol açılması lazım ama konsolun nasıl açıldığına dair bir dökümanım yok. hazır açılmış halini kullandım konsolun ultimate sürümü gibiydi sadece sysprep açıkken işlem yapıp işlemleri bitirdikten sonrada restart atıp sistem kayıt defterinin baştan düzenlenmesini bekleyeceksin.

asus firmasının gönderdiği tüm basic home pre ve starter sürümlerinde bu konsollar açık geliyor. ayrıca 8 farklı dilden istediğini yükleme imkanı sunuyor konsol.

ASUS bilgisayar aldım rusça, formatladığımda bluetooth başta olmak üzere birkaç driver ve asus multi finger programı v.s yükleyemedim

asus nasıl açık konsolla geliyor

biraz daha açıklama yapabilirmisiniz,

yeniden recovery yapıp türkçeleştirmek istiyorum

dahey
14-11-2012, 18:03   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

Yardımcı olmanız mümkünmü