Windows 8'i bedava indirin!

CHIP Online
16-08-2012, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft, Windows 8'in tamamlanmış sürümünü, denemeniz için indirmeye sundu. Bağlantılar içeride...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/win ... -indirin_35378.html

Resimlerle: Windows 8'in arka plan desenleri

<span style="text-decoration: underline;">Dün burada yayınladığımız haberimizde,</span> Windows 8'in final sürümünün ilk kez MSDN ve TechNet üyeleri için indirilmeye sunulduğunu sizlere iletmiştik. Ama Microsoft'un, bahsi geçen üyeliklere sahip olmayanlar için de bir sürprizi var. Windows 8 Enterprise sürümü, yazılım devi tarafından herkese açık olarak indirilmeye sunuldu.

Tabii ki indireceğiniz sürümü sonsuza dek kullanma şansınız yok. Microsoft, kullanıcılarına 90 günlük bir kullanım süresi sunuyor. Hem 32 bit, hem de 64 bit olarak sunulan Windows 8 Enterprise, birçok farklı dil seçeneğine de sahip: Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce ve ispanyolca... Ne yazık ki bu seçenekler arasında Türkçe bulunmuyor.

Deneme sürümünü indirdiğinizde, 90 gün sonunda tam sürüme geçebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ne yazık ki 90 gün sonunda, yani size sunulan deneme süresi sona erdiğinde, bu sürümü tam sürüm haline getirme şansınız hiçbir şekilde mümkün değil. Süre dolduğunda yapabileceğiniz tek şey, deneme sürümünü kaldırmak ve satın alacağınız tam sürümü en baştan, temiz bir kurulumla tekrar kurmak.

<span style="text-decoration: underline;">Peki bu deneme sürümünü nereden, nasıl indirebilirsiniz? Haberimizin ikinci sayfasında...</span>

Tüm Konu: Windows 8'i bedava indirin!

Resimlerle: Windows 8'in arka plan desenleri

Kaynak: www.chip.com.tr

KoşanBoga
16-08-2012, 12:09   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Peki 90 gün bittikten sonra Eski İşletim sistemine dönecekmi?

sosyalik
16-08-2012, 12:21   |  #3  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj
Alıntı: KoşanBoga  
Peki 90 gün bittikten sonra Eski İşletim sistemine dönecekmi?
Hayır, Windows'unuz orijinal değil diye uyarı verir. Yeniden yüklemeniz gerekir eski işletim sisteminizi.