Word, Excel DATA Error [47 0F 94 93 F4 K5] yardım

systemdesk
18-11-2006, 19:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhabalar office dosyalarını silen Nyxem isimli zararlı tarfından tüm office dosyalarımı yitirdim. DATA Error [47 0F 94 93 F4 K5] hangi belgeyi açarsam açayım bu uyarı ile karşılaşıyorum. Xls Regenerator isimli bir prg. ile tarama yaptığım zaman belgelerimin bir kısmının demo show gösterimini yapıyor.. ama geri kurtaramıyorum... yurt içinden temin edemediğim içinde int. satın almak istemedim.. şimdi bu belgeleri kurtarmam için yardımcı olursanız sevinirim. ( not antivirüs prog. ile tarama yaptım... ayrıca ad-aware ve spyware ile tarama yaptım ve alternatif office programları ilede açmayı denedim ama kafi gelmedi) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

viking20
18-11-2006, 20:34   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Silinen/hasar gören ofis dosyalarının kurtarılması:
R-Excel 1.0

R-Word 1.0

---
Kernel Excel - Repair Corrupted Excel Documents 4.02

Doc Repair 2.10

Kernel Word - Repair Corrupted Word Documents 4.02

----
Recovery for Word

[The latest Recovery for Word 3.1 version supports Microsoft Word 2007].
Recovery for Excel

[The new Recovery for Excel 3.5 is capable of recovering corrupted files..]
----------
Recovery for PowerPoint

Recovery for Access

---
OfficeRecovery Premium Setup Screenshot

---
Veri kurtarma çözümleri

----
OFFICE DOCUMENTSRESCUE PROFESSIONAL 3.5

---
Max Data Recovery 1.65 [03.08.2006]türkçe.Shareware.

[dosyaları kurtarabilirsiniz. Desteklemiş olduğu tüm dosya türlerini(Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını içerir)uygulamaları,videoları,müzik dosyaları,imajları v.s. kurtarır. Max Data Recover,gelişmiş veri kurtarma algoritmasıyla sezgisel kullanıcı arayüzü var.
--------
SİLİNEN KAYBOLAN VERİLERİ KURTARMA PROGRAMI {FİNAL DATA 2}

Final data adlı program bu konuda bilgisayar kullanıcılarına profesyonel çözümler sunuyor. Harddisk üzerinden silinen ofis dosyalarını, exe dosyalarını, video formatındaki dosyaları, mm3 formatındaki dosyaları ve daha birçok dosya formatını kurtarmada çok başarılı. En iyi veri kurtarma programı da diyebilirim.
RESİMLİ ANLATIMI (FİNAL DATA 2)
GERÇEKTEN DE ÇOK BAŞARILI. Düşünün biraz harddisk partition (bölüm) bilginiz varsa bu seviyedeki bir durumdan bu derece mükemmel veri kurtarma işlemi yapması programı taktir edilecek bir kategoriye koyuyor.
EĞER SİZİN ZARAR GÖREN VEYA SİLİNENVEYA VERİLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ İSE MUTLAKA ŞU KRİTERLERE DİKKAT ETMENİZ GEREKİR:
1-Veri kaybı ile karşılaştığınızda harddiskinizin üzerine başka bir program veya başka veriler kesinlikle kaydetmeyin, çünkü yeni kayettiğiniz veriler sildiğiniz sektörler üzerine geldiğinde kurtarılma şansı çok daha düşecektir.
2-Silinen verilerinizi kurtarmak istiyorsanız, sabırlı davranın ve programla tam detaylı bir şekilde tarama yapmasını bekleyin, ondan sonra verilerinizi kurtarmayı deneyin.
3-Eğer mümkün ise veri kaybına uğrayan harddiskinizi başka bir sisteme takmak suretiyle Final data programı ile taramadan geçirin ve kurtarma işlemini gerçeleştirin. Bu işlem veri kurtarmada başarı oranını daha da yükseltecektir.10 Nisan 2006.
---------
ALTERNATİF PROGRAMLAR:
Easy Recovery
Recover NT
file Recovery
Stellar recovery
PC INSPECTOR File Recovery
Vantage Data Recovery
---
Not:konu gelişmesi/zenginliği açısından ilavesi olacak arkadaşları bekleriz.Lütfen sizlerde yazınız.

Son Düzenleme: viking20 ~ 21 Kasım 2006 00:01