Yapı Denetim Sistemi Uygulaması nı çalıştırmak?

seyyma
28-12-2008, 00:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Yapı Denetim Sistemi Uygulaması'nı kullanabilmenız için:

1. Internet Explorer © 6.0+ kullanmalısınız.

2. Tarayıcınızın ayarlarını Çerez (Cookie) kabul edecek şekilde düzenlemelisiniz.

3. Tarayıcınızın ayarlarını Javascript kullanmaya izin verecek şekilde düzenlemelisiniz.

Lütfen bu ayarları yaptıktan sonra YDS Uygulamasına girişi tekrar deneyiniz..

NE YAPMALIYIM???

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 28 Aralık 2008 01:46
trinity
28-12-2008, 00:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

önce ie nın 7 sini kurun virüs programınızın çerez denetimini iptal edin yani kabul etsin diğeri içinde onuda kabul etsin sonra tekrar bi deneyin

seyyma
28-12-2008, 01:17   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

ie nin 7 sinide kurmuyo windows gereken aygıta yola veya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir dio

trinity
28-12-2008, 01:20   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

bi sistemini yazar mısın

seyyma
28-12-2008, 01:24   |  #5  
OP Taze Üye
9 mesaj

sistem derken? ya bana biraz daha açıklayıcı ve net anlatırsan....dedim ya anlamıorum pek...

trinity
28-12-2008, 01:28   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

ben dedim ki acaba işletim sistemin kullandığın diğer parçalrın nelerdir de onlarla da pek ilgisi olacağını sanmıyorum sonradan düşündüm de neyse bi sistem geri yüklemesi yapsanız daha önce ie 7 kullandınızmı bu pc nizde

seyyma
28-12-2008, 01:31   |  #7  
OP Taze Üye
9 mesaj

hayır kullanmadım

trinity
28-12-2008, 01:34   |  #8  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

işletim sistemi olarak ne kullanıyorsunuz bu programın üstünde kutusunda falan istediği sitem gereksinimi vardır ona göre bilgisayarınızın bu programı kaldırıp kaldıramayacağını anlayabilirsiniz

seyyma
28-12-2008, 01:54   |  #9  
OP Taze Üye
9 mesaj

vista kullanıyorum.ya benm tek yapmak istediğim yapı denetim sistemini açmak ama yukardaki sorunlarla karşılaşıyorum..sanırım bu benm yapabileciğim bişey değil...

accesswizard
02-05-2009, 17:35   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

şimdi arkadaşlar. yapı denetim sistemi sayfasında seyyma arkadaşımın aldığı hata ile karşılaşılaşabilecek başkaları olabilir diyerek yapılacak olan adımları anlatıyorum.

1-) explorer sayfanızın üstteki araçlar (tools)menüsünden internet seçenekleri (internet options)'ne tıklayınız.

2-) açılan pencerenin üst ana menüsünden gizlilik (privacy) tabını seçiniz.

3-) ayarlar (settings) kısmındaki butonu en düşük seviyeye Tüm çerezleri kabul et (accept all cookies)durumuna çekiniz.

4-)Tamam diyerek pencereden çıkınız.

artık yapı denetim sistemine kolaylıkla girebilirsiniz.

NOT: yalnız bu işlemi yapacak olan arkadaşların bilgisayalarında java ve flash player yazılımlarının yüklü olduğundan emin olmaları gerekmektedir.

java yazılımını yüklemek için >>>>> www.java.com
flash player yazılımını yüklemek için >>>>> www.macromedia.com

adreslerini kullanabilirsiniz.

herkese iyi çalışmalar.

anti_barcode
12-04-2013, 10:55   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj

windows 7 işletim sisteminde tek çözüm Windows 7 XP Mode  (bir kaç saat önce kendim kurdum ve çözüm arayanlar için faydası olacağını düşünerek buraya üye oldum)

diğer taraftan,  Yapı Denetim Sistemi gibi devlete bağlı ciddi bir kuruluşun hala eski model yöntemler ile ısrarla XP IE6 versiyonunda kalması ayrı bir konu. Zira ne derdini anlatacak nede sizi dinleyecek birini bulmak mümkün degil o kuruluşta. Çünkü Bilgisayar işletim sistemleri değişti, web tarayıcılar değişti, tarayıcıların versiyonları değişti vs vs

Neyse, çözüme gelirsek, Windows 7 XP Mode ile ilgili Microsoft'un kendi web sitesinde gerekli bilgiler var, kurulum, tanıtım ve açıklama linklerini okursanız daha faydalı olacaktır.  bu arada belirtmekte fayda var, Windows 7 XP Mode kurabilmeniz için, Windows 7 Professional, Enterprise ve Ultimate sürümleri ve yasal orijinal kurulum olması gerekiyor. Ayrıca, Windows XP Mode Windows 8'de desteklenmiyor.

Faydalı olacağını umarım, herkese iyi ve verimli çalışmalar dilerim.

linkler:

http://windows.microsoft.com/tr- ... p-mode-in-windows-7

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=592

Son Düzenleme: anti_barcode ~ 12 Nisan 2013 11:30