Yılbaşı için en güzel ve uygun hediyeler

CHIP Online
21-12-2009, 15:36   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Yılbaşında alacağınız hediyeye hala karar veremediniz mi? CHIP Online'ın alışveriş listesi emrinizde

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yilb ... ediyeler_17156.html

Resimlerle: CHIP Online öneriyor: En iyi yılbaşı hediyeleri

Bir yılbaşı daha geldi çattı. 2009'u geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde hemen herkes sevdiklerine yılbaşı hediyesi alma telaşına düştü. Ancak hediye almayı planlayan birçok kişinin kafası bir hayli karışık.

Kimisi sevdiklerine çiçek almayı yeterli görürsen kimisi ise bütçesine uygun elektronik eşyalara yöneliyor. Biz de her sene yaptığımız gibi bu  yılbaşında da sevdiklerinize alacağınız hediye konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi Hepsiburada.com ile ortaklaşa hazırladığımız bu makalemizde hediyelik ve elektronik olmak üzere iki farklı kategoride size hediye seçenekleri sunduk. Birbirinden çarpıcı ve güzel olan bu hediyelik eşyalar aynı zamanda çok uygun fiyatlara da sahip. Ancak bunun yanında bütçesini daha geniş bir şekilde hediye almaya ayıranları da unutmadık elbette.

Hediye önerilerimizin yer aldığı sayfalarımızı görüntülemek için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm konu: Yılbaşı için en güzel ve uygun hediyeler

Resimlerle: CHIP Online öneriyor: En iyi yılbaşı hediyeleri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin yılbaşı için hediye önerileriniz...

zxsel
21-12-2009, 01:33   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
903 mesaj

yılbası paketı almak carfurdan 59tl ye bence en guzel hedıye bu ıcınde rakı vıskı ne arar san varmıs bır arkadas dedı..:=)

by zxsel

kararanay
21-07-2011, 12:50   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Yılbaşında hayatımın en ilginç hediyesini aldımmm .. http://www.buldumbuldum.com/hediye/booxstore/  ama çok beğendimm ben bunuu yaw.İlk ıyyk kitap mı aldılar felan oldum ama sonra baktım kii öyle değilmiş :D:D

canero
05-12-2011, 12:40   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Yılbaşı hediyelerinde bence biraz sıradışı hediyeleri araştırmak bence daha ilgi çekici kullandığım bir site mevcut www.cokiyiyaa.com ayrıca standlarıda mevcut ürünleri görme sansınızda var bence bir inceleyiniz yılbaşı hediyesi için size cok yardımcı olacaktır