"Akıllı telefon fiyatları yarıya düşecek"

WP7'li akıllı telefonların fiyatları düşecek windows phone 7, microsoft, andrew lees
WP7'li akıllı telefonların fiyatları düşecek
Paylaşın
Diğer

Akıllı telefon almak istiyorsunuz ama fiyatlar çok mu yüksek geliyor? O halde Microsoft'u bekleyin!

Melik Arslan
Akıllı telefon almak isteyip de fiyatları çok yüksek bulanlar için Microsoft tarafından sevindirici bir açıklama geldi. 2012'de Microsoft'un mobil platformlar için hazırlamış olduğu Windows Phone 7'li telefonların fiyatının yarı yarıya düşeceğini ve ortalama akıllı telefon fiyatının 200 dolar seviyesinde olacağı belirtildi.

Geçtiğimiz gün düzenlenmiş olan Microsoft Uluslar Arası Ortaklık Konferansı'nda konuşan Windows Phone'un başkanı Andrew Lees, şöyle bir açıklamada bulundu: "Windows Phone 7'yi çalıştırabilecek kapasitede olan bir akıllı telefon, 2012'nin sonlarına doğru yaklaşık 100 ile 150 dolar fiyat seviyesinden sunulacak. Bu da çok büyük bir indirim söz konusu olduğunu gösteriyor."

Lees ayrıca sistemlerini birleştirmekten de bahsetti: " PC, telefon, TV gibi ürünlerimizi özellikle Xbox ile uyumlu ve tutarlı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu sayede kullanıcıların deneyimlerini geliştirmek ve değiştirmek istiyoruz."

Bütün bunların yanında tabletleri kısmen normal bir bilgisayar olarak gördüklerini de söyleyen Lees, insanların PC'den beklediklerini tablet bilgisayarlarda da yapabilmeleri için uğraş gösterdiklerini ekledi.
Ayrıntılı Bilgi:Microsoft
Telefon:(212) 258 59 98
GALERİA'dan Z'ye Windows Phone 7 WP7 Mango ve Kinect dostluğu!
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR (BENDEN SİZE TAVSİYE TEKNOLOJİNİN ESİRİ OLMAYIN!!!)

  Ziyaretçi
  31 May 2012 21:05

 • 2012 nin sonuna kim ole kim kala haci

  Ziyaretçi
  16 Tem 2011 20:17

 • Bir iphone 150 dolara maledilp 1000 dolara satılıyor. İnanılmaz kar payı var akıllı telefonlarda. Bütün üreticiler de bu konuda ittifak yapmış gibiler.
  Microsoft bir türlü akıllı telefon piyasasına tutunamayınca ben kazanmıyorsam başkası da kazanmasın, hatta sürümden ben kazanayım deyip bu oyunu bozmaya kalkabilir ki kalksa muhteşem bir şey olurdu. Ama baş kapitalist microsoft asla yanaşmaz buna.

  Ziyaretçi
  14 Tem 2011 21:18

 • bkz. ağza 1 parmak bal çalmak.

  Ziyaretçi
  14 Tem 2011 19:37

 • zaten şimdi 600-700 dolar olan telefonlar gelecek yıl yarı yarıya düşecek hatta daha fazla belkide 3D telefonlar geliyor bi çok ek öellik daha fazla stabilite daha fazla donanım şimdiki telefonların fiyatlarını çok etkileyecek açıklamada da wp7 yi çalıştırabilecek bi telefon diyo ekranı ne boyutu ne markası ne söylenmemiş ...

  Ziyaretçi
  14 Tem 2011 18:33

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kimsenin beklemediği bir VAIOSony'nin geçtiğimiz yıl sattığı VAIO markası, şimdi Android'le birlikte, şaşırtan bir ürünle dönüyor

Ceplere depolama dopingi!Yeni nesil cep telefonlarının hızlanmasının önündeki en büyük engel, nihayet aşıldı!

Melek yatırımcılık konuşulduAvrasya'nın en büyük girişimcilik etkinliği Startup Turkey'de melek yatırımcılığın 5n1k'sı konuşuldu

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar