Brother'dan sıradışı bir yazıcı: MFC-6490CW

Brother'ın yeni renkli yazıcısı, faks, fotokopi ve daha bir çok özelliği üzerinde barındırıyor...

Brother MFC-6490CW brother, yazıcı, printer, a3, faks, fotokopi
Brother MFC-6490CW
Paylaşın
Diğer
Bu konuda okuyacaklarınız:
  1. Brother'dan sıradışı bir yazıcı: MFC-6490CW
  2. Teknik özellikler
Brother dünya'nın ilk A3 çok fonksiyonlu mürekkep püskürtmeli yazıcısıyla beklentileri karşılıyor. A3 Yazıcı, faks, fotokopi, tarama, kablosuz bağlantı ve daha pek çok özelliği kompakt tasarımı ve yüksek renkli baskı kalitesiyle birlikte sunuyor.

"Her zaman yanınızda" yaklaşımıyla sıra dışı yeniliklere imza atan Brother, Çok İşlevli Merkezler (MFC) serisinde ürettiği 6490CW modeliyle Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile ev ofislerinde duyulabilecek tüm ihtiyaçları tek bir yazıcıyla çözüme kavuşturuyor.

A3 baskı, faks, fotokopi ve tarama ile sağladığı avantajlarının yanında MFC-6490CW, Wi-Fi özelliği ile zahmetsizce birden fazla bilgisayarın kablo bağlantısına gerek duymadan kullanımına olanak tanıyor. 28ppm hızında baskı yeteneğine sahip olan MFC-6490CW, 1.200 x 6.000 dpi çözünürlüğünde yüksek baskı kalitesi sunuyor.
DEVAMI:Teknik özellikler
Dijital Hayat İpuçları

Yeni Samsung'lar göründü!İnternette görünüp hemen kaybolan listeye göre, Samsung'un 2015 bombaları ortaya çıkmaya başladı!

"Çerçevesiz" ekran geliyor!Cep devi, görünüşüyle etkileyen, "dünyanın en ince çerçeveli" telefon ekranını ortaya çıkardı!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar