En iyi antivirüs programları seçildi!

Dev internet sitesi, 10 büyük güvenlik yazılımını test etti, en iyileri seçti... İşte en iyiler!

Techradar, en iyi antivirüs yazılımını 10 güvenlik paketi arasından seçti virüs, antivirüs, zararlı, techradar, hacker, worm
Techradar, en iyi antivirüs yazılımını 10 güvenlik paketi arasından seçti
Paylaşın
Diğer
Bu konuda okuyacaklarınız:
 1. En iyi antivirüs programları seçildi!
 2. Techradar'ın testine katılan antivirüsler
 3. Editörün seçimi, performans ve değer ödülü
Zeynel A. Öztürk
Hacker'lar, zararlılar, spam mesajları, kimlik hırsızları gibi keyfimizi bozan şeylerden uzak kalmak için hangi antivirüs yazılımını kullanmalıyız?

Bu sorunun cevabını arayan Techradar, piyasadaki en iyi 10 antivirüsü test etmiş. Günümüzde bir antivirüs yazılımı kullanmamak, tehlikelere açık olmak anlamına geliyor. Önceleri bulundukları bilgisayarda varlıklarını açıkça belli eden zararlılar, artık daha farklı davranıyorlar. Ortalama bir virüs kendini gizli tutarak yayılabiliyor ve sanal suçlara alet edilebiliyor.

Techradar, yazılımların hızını ve zararlıları yakalama başarısını ölçmenin yanında kullandığı kaynakları, gereksiz yere mesajlarla karşımıza çıkmaması gibi faktörleri de göz önünde bulundurmuş.
DEVAMI:Techradar'ın testine katılan antivirüsler
GALERİTarihin en etkili 50 bilgisayar virüsü... Windows 7 ve güvenlik
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Norton Internet Security kullanıyorum bilgisayarı bukadar kasan, bukadar yavaş tarama yapan,bukadar yavaş güncelleme yapan,CPU Kullanımı 100/98.... tarama yaparken asla sizi çalıştırmaz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak istedim sadece ev telefonundan arama yapabilirsin diyor çıldırmak delirmek ruh hastası olmak istermisiniz o zaman hemen: Norton Internet Security ALIN. I use Norton Internet Security bukadar computer chassis, makes you so slow scan, update makes you so slow, CPU usage when not siziçalıştır never 100/98 .... screening. I wanted to reach customer service, only a crazy flip phone calls you make from home says Do you want to be mentally ill then immediately: Norton Internet Security RECEIVED.

  Ziyaretçi
  27 Kas 2014 19:25

 • eset nod 32 antivürüs

  Ziyaretçi
  26 Ağu 2014 11:44

 • Kaspersky lab. her türlü kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği gerçek zamanlı koruma sağlayan bir programdır zaten pc den iyi anlayan yada gerçek oyuncular ve profosyonallerin tercihi kasperskydır

  Ziyaretçi
  16 Tem 2014 13:31

 • hele norton bi işe yaradığı yok

  Ziyaretçi
  07 May 2014 16:26

 • Dünya yalan dolan madik!Çoğu kimse yalan peşinde!Bir çok yazılanlar gerçeği yansıtmıyor.Kime güvenileceği pek belli değil.Ancak çevremizde doğruluğundan emin olduğumuz kimselere güvenebiliriz.

  Ziyaretçi
  05 May 2014 15:34

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

30 yeni tür daha!Muhtemelen yıllardır yanı başımızda yaşayan 30 yeni canlı türü keşfedildi!

Bükülen cepler bu kez geliyorKavisli ekranlar artık sıradan oldu. Samsung ise, gerçek anlamda bükülen ekranlar için hazır!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar